reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizniaki jednokosmowkowe jednoowodniowe

Dołączył(a)
17 Lipiec 2020
Postów
10
Witam.Czy sa tutaj kobiety którym udało sie donosic ciążę blizniaczą jednokosmowkową i jednoowodniową?obecnie jestem w takiej ciaży i jestem przerazona
 
reklama
Hej. Właśnie dziś usłyszałam od lekarza : ciąża bliźniacza, jednokosmowkowa, jjednoowodniowe...powikłania,wysokie ryzyko, itd. Jestem załamana, od 6 lat ciągle mieliśmy jakieś problemy z zajściem w ciążę A gdy wkoncu się udało ( 3 próba invitro ) to słyszymy coś co nie do końca jest zrozumiałe ale wiemy że to raczej nic dobrego...Czytam was i widzę że to wcale nie wyrok ale czas, który przede mną będzie pewnie koszmarem.
 
Witam.u mnie w 10 tygodniu na badaniu usg lekarz dostrzegł drugą owodnie.ciąża blizniacza jednokosmowkowa dwuowodniowa.obecnie jestem w 36 tygodniu i jutro mam cc.mimo wielu powikłań jakie mogły wystapic nas nic złego nie spotkało.wizyty co 2 tygodnie i ciągły strach.pozdrawiam
 
Witam.u mnie w 10 tygodniu na badaniu usg lekarz dostrzegł drugą owodnie.ciąża blizniacza jednokosmowkowa dwuowodniowa.obecnie jestem w 36 tygodniu i jutro mam cc.mimo wielu powikłań jakie mogły wystapic nas nic złego nie spotkało.wizyty co 2 tygodnie i ciągły strach.pozdrawiam
Wspaniała wiadomość i cieszę się bardzo że Twoja ciąża przebiegła pomyślnie , trzymam kciuki za cc i za zdrówko twoje i maluchów 😘
 
reklama
reklama
Hej :) czy są tu może przyszłe mamy w takiej ciąży jednokosmówkowa jednowodniowa ? Chciała bym wiedzieć jak to u Was przebiega, gdzie macie swoich specjalistów ?
Witam :) znalazłam się w takiej samej sytuacji wczoraj lekarz powiedział że to ciąża jednokosmowkowa jednowodniowa i jestem przerażona. Nie wiem czy odczytasz mój post ale jeśli tak to bardzo byłabym wdzięczna za wszelkie informacje jak to wszystko u Ciebie się potoczyło.
 
Do góry