reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Matko, zaczeło się. Adrian koniecznie musi zabierać zabawkę Ignasiowi nawet jak go odsuwam i daję coś innego, to przysuwa się i próbuje zabrać. A Ignaś jak tylko Adrian dotknie jego zabawki wrzeszczy.
 
reklama
Oczywiście to nie jest tak, że już świadomie że sobą rywalizują, po prostu czasem się uprą na jedną zabawkę a jak coś zakłóca im gryzienie tej zabawki to się wkurzają.
Czasem leżą na dwóch końcach maty i śmieją się do siebie, to jeszcze lepiej się ogląda :)
 
Ja po to żeby zmusić moje małe leniuszki do aktywności, kładę między nimi zabawkę która im się podoba. I czekam która pierwsza sięgnie :). A i pochwalę się, nie ma już tak strasznej histerii na brzuszku. Poleżą nawet koło 10 minut :)
 
AmMaWi moje ciągle na brzuchu nie chcą..
Dziewczyny -50%.w smyku jest. Bodziaki to tylko małe rozmiary ale kurtki zimowe/ kombinezony może coś potrzebujecie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon chyba każde dziecko w swoim czasie chce dopiero na brzuszku leżeć. Ja tylko próbowałam je oswajać tak jak podpowiedziała nietupska. Czyli kładłam je u siebie na kolanach. Turlalam je też przy przewijaniu
 
U nas zmiany, zmiany, zmiany. Adrianowi wyszły 2 dolne jedynki. Ignaś też pewnie zaraz coś będzie miał bo nie chce jeść za bardzo i dużo płacze, a ostatnio taki dobry humor miał.
Adrian szykuje się do raczkowania chyba? Unosi tyłeczek do góry i buja się. Ale dziwie się, ze robi to tylko na kanapie, w łóżku lub łóżeczku a na macie nie. Być może mata jest za śliska, więc zdejmuje mu spodenki i z gołymi nogami śmiga ale mimo to nie chce na macie nawet bez ciuszków.
Dziś w trakcie tego bujania wyskoczył do przodu i głową zarył w głowę brata. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Z Ignasiem chodzę na rehabilitację 2-3 razy w tygodniu ale jakieś słabe postępy robi :/ być może potrzebuje innej metody. Nie wiem sama.
 
Niestupska z rehabilitacją nie potrafię Ci podpowiedzieć.. może na tej macie nie czuje tal.dobrze podłoża jak w łóżku czy na kanapie i dlatego nie.próbuje. moje notorycznie sobie palce w oczy nawzajem wkładają...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, dzieci zdrowe ...jeden 1,08cm drugi 1,04cm ...Bardzo mi ulżyło, ale i też mega przeziębiona jestem ..gorączka, katar, dreszcze ..
WP_20170123_010.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170123_010.jpg
    WP_20170123_010.jpg
    118,3 KB · Wyświetleń: 380
reklama
Do góry