reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Hej . Zapytam tutaj was mamy bo wy ciążę macie już za sobą
Jestem w 32tc i wczoraj wylecial że mnie taki jakby ciągnący się glut (sory za określenie) śluzu.. i nie wiem czy czy to normalne Czy nie .. wspomnę że nie był on ani podbarwiony krwią ani koloru brązowego
To może być czop, i może to oznaczać zbliżający się poród ale nie koniecznie bo czasem dziewczynom wypada na dobre kilka tygodni przed. Ale chyba warto to skonsultować z lekarzem, bo jeśli do tego pojawi się jakieś rozwarcie to może rzeź warto pomyśleć o sterydach.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
ojej czytając to jakbym patrzyła na siebie z boku moje gwiazdy maja prawie 4 miesiące nawet nie wiem kiedy to minęło❤ i póki co śpią na tarasie .. Ale zaraz jak nie nakarmię wcześniej Zosienki to Anula będzie krzyczeć na całe osiedle:realmad:
 
Bedablizniaki jak sobie radzicie? Jakie egzemplarze się trafiły? Spokojne czy krzyczące? Jak że snem? Sprawdza Się ta maszyna co Kupiłaś Do Robienia Mleka?
 
Nietupska przetrwasz jak zawsze i minie. Popatrz na to w ten sposób, że nie ma dla nich teraz ważniejszej osoby na świecie.
Wiem że to upierdliwe, moje też często zaczynają rytualne wycie jak zniknę z horyzontu, ale też sobie mówię minie ☺.
 
Hej dziewczyny mam pytanie,kiedy byliście ze swoimi maluchami u okulisty,moje maja 5 tygodni i nie wiem czy to nie za wcześnie? A dziś mamy wizytę,wczoraj byliśmy u kardiologa i mówił,że za wcześnie przyjechaliśmy,ze mogliśmy poczekać,ale skąd to człowiek wie, jak się stresuje czy wszystko ok,kolejna wizyta w 8 miesiącu życia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam pytanie,kiedy byliście ze swoimi maluchami u okulisty,moje maja 5 tygodni i nie wiem czy to nie za wcześnie? A dziś mamy wizytę,wczoraj byliśmy u kardiologa i mówił,że za wcześnie przyjechaliśmy,ze mogliśmy poczekać,ale skąd to człowiek wie, jak się stresuje czy wszystko ok,kolejna wizyta w 8 miesiącu życia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Okulista w 4,8 i 12tyg życia.
My byliśmy wczoraj, nie było tak źle jak sobie ile to wyobrażałam. Ino czasu dużo bo ok 2godzin czekania na badanie.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Sikorka trzeba pójść bo retinopatia do 3miesiaca się pojawić może.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry