reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Myślę że nie ma co wpadać w paranoje. Dzieci przez najbliższy czas będą że sobą 24 na dobę, i w tym czasie napewno będą się nie raz nią wymieniać. Myślę że dopóki dzieci są zdrowe to picie z jednej butli im nie zaszkodzi. My też przecież pijemy z jednej butli a to z mężem, a to z kimś znajomym czasem i problemu nie ma. Ale to moje zdanie i każdy może inaczej uważać ;).
 
reklama
Heda ja bym tylko zmieniała smoczki na ich. I to nie ze wzgledu bakterie tylko każdy ma inny zgryz ( nawet bez zębów). I mogą się pojawiać lub pogłębiać wady zgryzu

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heda ja bym tylko zmieniała smoczki na ich. I to nie ze wzgledu bakterie tylko każdy ma inny zgryz ( nawet bez zębów). I mogą się pojawiać lub pogłębiać wady zgryzu

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
kamiladon a o tym nie myślałam... Bo nie mam oznaczonych smoczków który czyj i po wyparzeniu daje jak leci... Chyba muszę się zagłębić w temat.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Chrzciny za nami ufff. Powiem wam że stres miałam taki że noc wcześniej nie spalam za dobrze. A tu niespodzianka dzieci całą mszę grzeczne i nawet nie zapłakały przy polewaniu głowy. Jedyne co dzikuski przez całą imprezę nie dawały się brać nikomu na ręce ☺
 
Chrzciny za nami ufff. Powiem wam że stres miałam taki że noc wcześniej nie spalam za dobrze. A tu niespodzianka dzieci całą mszę grzeczne i nawet nie zapłakały przy polewaniu głowy. Jedyne co dzikuski przez całą imprezę nie dawały się brać nikomu na ręce [emoji5]
Ile twoje dzieciątka mają? My chrzciny organizujemy w sierpniu,to dziewczynki będą mieć 4miesiące

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sikorkaaa moje dziewczyny w ubiegły poniedziałek skończyły 9 miesięcy :). Podobno przy młodszych dzieciach jest szansa że prześpią całą mszę. Jedna moja panienka tak się rozgadała w kościele że była prawie od księdza głośniejsza :-)
 
Sikorkaaa moje dziewczyny w ubiegły poniedziałek skończyły 9 miesięcy :). Podobno przy młodszych dzieciach jest szansa że prześpią całą mszę. Jedna moja panienka tak się rozgadała w kościele że była prawie od księdza głośniejsza :-)

mieliście po 2 chrzestnych do kazdego dziecka? czy po jednym? u nas w drodze trojaczki nie wiem zupełnie jak ten temat ogarnąć :)
 
Zamazama mieliśmy po dwoje chrzestnych, przez co chrzciny były na 28 osób ☺, bo każdy ma jakąś rodzinę. Taki urok wieloraczków, mało co się da małym kosztem załatwić.
 
Pochwalę się dziś córcia zrobiła pierwsze kroczki trzymając się parapetu :). Nie chce siedzieć, ale do chodzenia się rwie ☺.
 
reklama
Ile twoje dzieciątka mają? My chrzciny organizujemy w sierpniu,to dziewczynki będą mieć 4miesiące

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
My też myślimy nad chrzcinami w sierpniu.[emoji4]
Zastanawiam się nad chrzestnymi i chyba chcemy by dziewczyny miały tych samych chrzenych, głównie po to by uniknąć sytuacji gdzie jeden chrzestny jest bardziej zaangażowany niż drugi... A nie chciałbym by jednemu dziecku było przykro że siostra dostaje prezenty od chrzestnego a ona nie... Więc jeśli będzie te sam to czy kupi czy nie kupi wsio jedno obie po równo nie dostaną czy dostaną a ja nie będę słuchać żalów jednej z dziewczynek.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Do góry