reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Kochana my w sobote mamy 16osób i dwójkę dzieci oprócz mojej trójki. W niedzielę 6 osób dorosłych ale 6 dZieci dodatkowo. I za tydzień 10osób:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1504689306-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon moje też tak lubią przy balkonie , już te twoje maluchy nie są takie kluseczki. Myślałam że ja będę miała dużo gości, tylko tort czy coś jeszcze planujesz podać? 100 lat dla maluchów
Nietupska super synów masz, takie dwa małe blondaski. Mi się nie udaje dodanie zdjęcia bo na każde mi mówi że plik za duży.
 
Hej dziewczyny super dzieciaki wszystkiego dobrego dla nich,ja już 2dzień w łóżku ze względu na tą angine,strasznie mnie rozłożyło,mama i mąż opiekują się dziewczynkami,czas leci szybko,z kolkami spokój,powoli zaczniemy dietę rozszerzać, dziewczynki strasznie chcą na rękach i ciężko je odłożyć,chcą poznawać świat,kiedy wasze pociechy opanowaly siadanie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny super dzieciaki wszystkiego dobrego dla nich,ja już 2dzień w łóżku ze względu na tą angine,strasznie mnie rozłożyło,mama i mąż opiekują się dziewczynkami,czas leci szybko,z kolkami spokój,powoli zaczniemy dietę rozszerzać, dziewczynki strasznie chcą na rękach i ciężko je odłożyć,chcą poznawać świat,kiedy wasze pociechy opanowaly siadanie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana moje Zosia usiadła sama w czerwcu i tak samo Tymek czyli mieli 9 miesięcy. Tymek od razu zaczął raczkowac, a zosia z raczkowaniem dołączyła jak miesiąc temu.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamiladon dwa śliczne maluchy. Fajnie że takie długie gęste włosy już mają. Ale to chyba po mamusi ☺. Zmiany jakie zaszły w maluchach nie do uwierzenia jak z takich maluchów już wyrosły takie duże dzieci. Kiedy się pytam.
Sikorkaaa u mnie jedna usiadła dzień po skończeniu 9 miesięcy a druga dwa tygodnie później.
 
Do góry