reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ariska a jaki rozmiar potrzebujesz? Jak "0" to tylko dwie firmy ą do wyboru, papmers i happy.

Kapinka odciągasz regularnie co 2-3h?
Odciagalam co 3 godz. Ale z tego co widze musze czesciej...
Dzis moje dziewczynki wyciagniete z inkubatorow. Oddychaja same,same jedza,bez kroplowek.wyniki w porzadku...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 0 nie kupowałam. 1 kupiłam jedną paczkę bo ona spokojnie starczyła na ok 4 dni. Takze byl czas aby kupić następne. Ogolnie 1 to chyba zuzylismy tylko 3 paczki i przechodzilismy już na 2. Dzieci urodzily sie 1980g. Ta.waga na opakowaniu pieluch jest bardzo orientacyjna. Zawsze zaczynalismy uzywac wiekszego rozmiaru gdy teoretycznie jeszcze byli poniżej tej wagi na opakowaniu. Dzieci wazace wiecej mogą spokojnie zacząć od 2. Strasza corka urodziła się 3kg i uzylismy tylko jedna paczke 2 i już zaczęliśmy używać 3. Mam nadzieję, że coś pomoglam :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Necia0 trudno trochę powiedzieć. U mnie dziewczyny mają rok i ma jedną dobre są skarpety 15-18 a druga nosi 19-21. Jakoś wcześniej n8e zwracałam uwagi, bo skarpety dostaliśmy ☺
 
reklama
Pochwalę się troche :). Kupiliśmy ostatnio zamiast wózka parasolki wózek baby joger city mini double. Bagażnik odetchnął z ulgą, po złożeniu jest mały i wygodny w przewożeniu. Na codzień tfk a wyjazdy baby joger super sprawa:)
 
Do góry