reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

kamiladon - jak ja wracalam do pracy chclopcy mieli 15msc i tez jeszcze w nocy byly pobudki. No i niestety chodzilam nieprzytomna do pracy. Prace mam stresujaca, wymagajaca duzego skoncentrowania, gotowosci do ciaglych odpowiedzi, prowadzenia projektow, analizowania wiec srednie wyniki mialam na poczatku a litosci od pracodawcy zero. W pracy stres, w domu dzieciaki stesknione, ktore na krok mnie nie puszczaly bez swojego towarzystwa, darcie i placz bo jeden zazdrosny od drugiego. Jak szli spac to ja dopiero bralam sie za prasowanie, sprzatanie, gotowanie, Spac szlam ok 23 w nocy pobudki, o 6 wstawalam do roboty w ktorej steres, wyniki, spotkania, itd itd itd. No latwo nie bylo. Ratowalam sie hektolitrami kawy i najchetniej to bym ja sobie dozylnie podawala:) Ale jakos to minelo, w koncu tak ok 2 urodzin noce juz byly spoko i zaczelam sie wysypiac.A ok 3 urodzin to juz moglam przy nich wszystko zrobic czyli ugotowac posprzatac wiec i wieczor jest dla siebie. A wrocic do ludzi jest super:)
 
reklama
Ja też marzę o powrocie do pracy, bo znowu kiblujemy w domu, bo Olusiowi idą górne jedynki i strasznie to przechodzi :/ On nie śpi i nie śpimy my wszyscy.. Dziady idą tak od czwartku, dziąsła napuchnięte na maxa, widać je, ale gnije nie chcą się przebić :/
 
Hej. Chcialam do was dolaczyc. Urodzilam pol roku temu z ciazy 1k2o dziewczynki. Mam pytanie czy jestescie pod stala kontrola lekarzy specjalistow? Przede wszystkim chodzi mi o fizjoterapeute czy kontroluje wam rozwoj dzieciaczkow☺
 
hej my jesteśmy pod opieką neonatologa ze względu na niską masę urodzeniowa (2060, 2340). Chodziliśmy też do fizjoterapeuty, ale teraz gdy chłopcy mają prawie 11 miesięcy, to fizjoterapeuta uznał, że nie ma już potrzeby
 
Moje dziewczyny 24 skończą 7miesięcy,jesteśmy pod opieką neonatologa,a jesli chodzi o fizjoterapeute to i pediatra i neonatolog stwierdził że nie ma potrzeby

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, tak bylismy pod konrola neantologa na poczatku, potem czeste wazenie i konrole u pediatry, rehabilitacja do 1 rz. W sumie z Adasiem do tej pory jezdzimy na rehabilitacje, teraz 1 na 2 tygodnie bo koslawi stopy. A wczesniej byla asymetria, wzmozone napiecie.
 
Dziewczyny co tu taka cisza zapanowała? Ja rozumiem że jest co robić bo moja dwójka nieźle już szaleje. Ale wieczorem coś można skrobnąć ;). Moje małe cholery są na etapie że cieszy je najbardziej to czego nie wolno. Czyli wywalanie wszystkiego z szafek, dzikie rajdy z krzesłami. Proby dobrania się do noży w kuchni i takie tam :). Ostatnio jedna nauczyła się że jak robi się śpiąca to staje pod kuchnią i woła kawka kawka :-D. Wszystko przez to że jak robię sobie kawę to mówię że mamusia jest śpiąca i idzie zrobić sobie kawkę :). Śpią mi dalej bardzo mało, bo jest to jedna około pół godzinna drzemka. Noce kiepskie bo idą u jednej panny czwórki. Nietupska, kamiladon, papagena co tam u was? Żadna z nowych mamuś nie ma pytań? Ja na początku pamietam byłam tak przerażona że pytałam o wszystko :).
 
reklama
Hej u nas wszystko dobrze,dziewczynki 24skończą 8miesięcy,zębów jeszcze nie widać,teraz przekrecaja mi się z pleców na brzuch,podkulaja mi już nóżki pod pupę i unoszą do góry brzuszek i dupcie,więc za jakiś czas może,zaczną raczkowac,same jeszcze nie siedzą,ale malo już im brakuje, w nocy zazwyczaj raz się budzą i śpią mi tak do 6-7więc nie jest źle,a pozatym że juz dokuczaja to są kochane hehe :) a ja u was wyglądała sytuacją z raczkowaniem i siedzeniem???

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry