reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. U mnie dziewczynki skonczyly 09.12 trzy miesiace i waza prawie 6 kg[emoji16]przybieraja pieknie,gaworza ale mimo wszystko wymagaja duzo uwagi. Nie moge odejsc na krok bo odrazu placz. Jesli mogepochwale sie zdjeciem moich pannic zrobione dzisiejszego poranka[emoji2]pozdrawiamy
1513366031-3c58d65579443c93-aaaaaa.jpeg

P.s. ciężko uwierzyć jak ten czas szybko leci

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. U mnie dziewczynki skonczyly 09.12 trzy miesiace i waza prawie 6 kg[emoji16]przybieraja pieknie,gaworza ale mimo wszystko wymagaja duzo uwagi. Nie moge odejsc na krok bo odrazu placz. Jesli mogepochwale sie zdjeciem moich pannic zrobione dzisiejszego poranka[emoji2]pozdrawiamy
1513366031-3c58d65579443c93-aaaaaa.jpeg

P.s. ciężko uwierzyć jak ten czas szybko leci

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudne bobaski :))))


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. U mnie dziewczynki skonczyly 09.12 trzy miesiace i waza prawie 6 kg[emoji16]przybieraja pieknie,gaworza ale mimo wszystko wymagaja duzo uwagi. Nie moge odejsc na krok bo odrazu placz. Jesli mogepochwale sie zdjeciem moich pannic zrobione dzisiejszego poranka[emoji2]pozdrawiamy
1513366031-3c58d65579443c93-aaaaaa.jpeg

P.s. ciężko uwierzyć jak ten czas szybko leci

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej kapinka,śliczne niunie,ladnie rosną :)
 
Kapinka śliczne są ☺. Sikorkaaa 8 miesięcy kiedy to zleciało. Moje za chwilkę 15 miesięcy a ja w marcu wracam do pracy.
 
Sikorkaaa teściowa rezygnuje z pracy i będzie się nimi zajmować. Dobrze ją znają i bardzo lubią. Mam nadzieję że jakoś da sobie z tymi moimi łobuzicami radę. Będę już wtedy miały półtora roku to już kumate w teori ☺. Żłobek brałam pod uwagę, ale do państwowego nie mam szans, a prywatne w okolicy 3000 za dwie. Cena kosmos więc dobrze że teściowa się zgodziła.
 
Hej dziewczyny. Zosia ok a u Tymka walczymy z zapaleniem spojowek więc noce dalej nie przespane. Ja do pracy wracam 1.03 ale narazie na pół etatu bo jesCze w wakacje czeka nas przeprowadzka na wieś, a zaraz zaczynamy remont domu.. także dzieje się :)
Moje lobuzy biegają, psocą i się biją.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A my zabieramy chłopców ze żłobka i rezygnuję z pracy. Za dużo nas kosztuje nerwów te ich chorowanie no i oczywiście dzieci szkoda. Chorują dzieci, od nich zarażam się ja i babcie (teściowa ma 70 lat i gorzej to odchorowuje niż dzieci :(), masakra. Przeszliśmy kilka razy rotawirus, adenowierus, norowirus, zapalenie płuc, trzydniówka kilka razy, ciągle katar, przez ten rok Ignacy z 4 razy miał antybiotyk. Szkoda żłobka bo miejski i tani i opieka super, ale zdrowie ważniejsze.
 
Do góry