reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam wszystkie mamusie :-)
Dziewczyny, podpowiedzcie jakich proszków do prania dla swoich pociech używacie? Jestem w trakcie przygotowywania wyprawki i wszędzie powtarza się głównie Jelp i Lovela, więc pewnie któryś z nich wybiorę.
Do tego co myślicie o aspiratorze do noska podłączanym pod odkurzacz? Jakiego używacie? Nie wiem, czy to dobry wątek do takich pytań, ale wszystkie inne są starsze, a tu mnóstwo doświadczonych mam :-) niektóre pamiętam z wątku bliźniacza ciąża :-) pozdrawiam

gann3e3kvq0ypbav.png
Ja używam bobini i jest ok, jest super wydajny i delikatnie pachnie, ale też nie mam porównania z innymi. W kolejce czeka frosch.
I aspirator do odkurzacza katarek jest super. Za pierwszym razem wszyscy płakali i myślałam, że mózgi im wyjdą przy okazji, ale tak się nie stało :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja używam loveli i jestem zadowolona i polecam,ja na początku miałam ten zwykly aspirator,jak dziewczynkom wychodziły zęby i miały katar i trzeba bylo im co trochę odciągac to stalo się to bardzo męczące,kupilam ten do odkurzacza i jest super,nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za opinie :-) co do aspiratora to obie potwierdziłyście to co słyszałam, ze najlepszy aspirator do odkurzacza. Katarek do odkurzacza widziałam w Smyku :-)
A jakie macie torby pielegnacyjne, te do wózków. Bo na oryginalną mnie nie stać, szkoda kasy, 3 stówy to trochę przegięcie. A nie wszystkie torby maja uchwyty do zawieszenia na wózkach bliźniaczych. Jedną juz taką widziałam w Smyku, ale zastanawiam się jakie Wy macie :-)
 
Dzięki za opinie :-) co do aspiratora to obie potwierdziłyście to co słyszałam, ze najlepszy aspirator do odkurzacza. Katarek do odkurzacza widziałam w Smyku :-)
A jakie macie torby pielegnacyjne, te do wózków. Bo na oryginalną mnie nie stać, szkoda kasy, 3 stówy to trochę przegięcie. A nie wszystkie torby maja uchwyty do zawieszenia na wózkach bliźniaczych. Jedną juz taką widziałam w Smyku, ale zastanawiam się jakie Wy macie :-)
Ja mam oryginalną z wózka bebetto 42 i jest ok, chociaż wolałabym jakaś fajniejszą z lepszego materiału, bo ten jest jakiś śliski i miękki. Ale rzeczywiście, torba bez haczyków jest bez sensu.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kapinka Moi mają 3,5 miesiąca i też się nie widzą, a nie byli rozdzieleni. Czasem jeden obserwuje drugiego, ale generalnie traktują siebie jako część krajobrazu :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Torbę kupowałam babylux na allegro i do każdego wozka jak.dla mnie pasuje. Proszek lovella czesto w biedroncr jest w promocji. Katarek do odkurzacza kupowalam w aptece gemini.najtanszy byl wtedy. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak karmicie swoje dzieci? Jedzą tylko z piersi czy też dokarmianie? Mój syn się nie najada czasami i muszę go dokarmiać. Córka się najada, ale wisi w dzień co godzinę, za to w nocy ładnie śpi.
Moje skarby mają miesiąc a karmię je 2 tygodnie. Starałam się ich nie dokarmiać, ale nie dam rady jak płaczą.
 
Do góry