reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Hej dziewczyny :)
U mnie taka sytuacja: Sylwia przybiera regularnie a Sandra przez jeden tydzień nie przytyła nic a przez następne trzy dni aż 200g. Czy to jest możliwe czy z moja wagą jest coś nie tak?
A ile mają dzieciaczki? Kp czy mm? Bo są inne normy dla kp. Moim zdaniem to możliwe i normalne, ważne, że przybiera :) Po prostu obserwuj, ile przybierają w ciągu np. miesiąca. U nas niby przybierali poniżej normy, a później nadgonili.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi lekarka mówiła że dzieci mogą przybierać na wadze skokowo i nie ma powodu do zmartwień. Moje jak się urodziły ważyły 2600 i 2500 a teraz mają 16 miesiecy i spokojnie ważą po jakieś 11500. Duże baby są ☺
 
A ile mają dzieciaczki? Kp czy mm? Bo są inne normy dla kp. Moim zdaniem to możliwe i normalne, ważne, że przybiera :) Po prostu obserwuj, ile przybierają w ciągu np. miesiąca. U nas niby przybierali poniżej normy, a później nadgonili.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny jutro skończą 7 tygodni. Karmione mm. Po tym tygodniu bez przybrania już zaczęłam panikować, że coś jest nie tak bo ona ogólnie jest mniejsza od siostry i jeszcze nie rośnie, aż tu nagle taki przyrost. Zobaczymy jak następne ważenie wyjdzie.
 
Hej dziewczyny :)
U mnie taka sytuacja: Sylwia przybiera regularnie a Sandra przez jeden tydzień nie przytyła nic a przez następne trzy dni aż 200g. Czy to jest możliwe czy z moja wagą jest coś nie tak?
Możliwe one nie będą przybierać tak samo bo to 2 inne osoby :) u nas raz różnica 400g a potem Natalka w dwa dni skok i jest tylko 100. Ale ważę raz w tygodniu. Nie waz za często bo się będziesz nakręcac

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak karmicie swoje dzieci? Jedzą tylko z piersi czy też dokarmianie? Mój syn się nie najada czasami i muszę go dokarmiać. Córka się najada, ale wisi w dzień co godzinę, za to w nocy ładnie śpi.
Moje skarby mają miesiąc a karmię je 2 tygodnie. Starałam się ich nie dokarmiać, ale nie dam rady jak płaczą.
Ja tylko kp i butelka moim. Filip je z piersi Nina nie bardzo. W szpitalu co 3 godziny z butli moim. Teraz w domu też przez 3 dni ale musiałam przestawić Chodź jedno dziecko bo laktator nie wyrabia.
 
Kurczę zapytam was czy skierowań do poradni mieliscie duzo i jakie terminy z NFZ. Do okulisty mieliśmy mieć kontrolę za 7 dni ale termin dopiero z pilnym na 30 marca masakra jakaś.
 
My mieliśmy do okulisty,kardiologa,neonatologa,pamiętam,ze do kardiologa kolejki byly,więc prywatną wizytę umówiłam,reszta na nfz

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mieliśmy okilista, kardiolog, neurolog, neonatolog i rehabilitacja. Wszystko na.mfz ale po znajomosci...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-) Od kilku dni w wolnej chwili zaglądam do Was.Jestem mamą półrocznych bliźniaków.Dobrze wiedzieć,że jest jest nas wiecej.Bo mam czasami wrazenie,że tylko ja mam bliźniaki i tylko mi jest strasznie cieżko:-(A wszyscy dookoła mają tak kolorowo :-) Pozdrawiam
 
Do góry