reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Jak tam dziewczyny święta? :) pozdrawiamy z moimi chochlikami :)
92a3dbd14e3bb77fa2792ac27caa9c39.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Święta święta i po świętach, a ze dwa kilo pewnie zostało ☺. Śliczne te twoje małe chochliki, a po tobie wogole nie widać że byłaś w ciąży bliźniaczej ☺. Jak się maluchy chowają? Jak Ci idzie łączenie pracy z obowiązkami domowymi? Wiem ze przeszłaś na nie pełny etat, ale to zawsze inaczej.
 
Święta święta i po świętach, a ze dwa kilo pewnie zostało [emoji5]. Śliczne te twoje małe chochliki, a po tobie wogole nie widać że byłaś w ciąży bliźniaczej [emoji5]. Jak się maluchy chowają? Jak Ci idzie łączenie pracy z obowiązkami domowymi? Wiem ze przeszłaś na nie pełny etat, ale to zawsze inaczej.
Oj ciążę to widać.brzuch wisi i trzeba by poćwiczyć. Ciężko napisać, że wrócić do formy bo w formie to nigdy nie byłam :) może kiedyś się zmobilizuje ale lubię jeść :)
Praca fajnie. Pół etatu to taka.odskocznia więc chodzę do pracy z ochotą mimo, że pracuję w handlu więc roboty dużo :)
Organizacyjnie ok i na dzieci chyba to dobrze wplynelo.bo nagle noce zaczęli przesypiac. Po 1,5 roku. Az mnie plecy bolą jak się 9h.
A jak u was?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie noce nie najlepsze, idą trójki i piątki. Ciężko potem do pracy się zabrać. Ja wróciłam na 7/8, a że dojazd dlugi to wychodzę o 8 A wracam o 17. Dobrze że teściowa dla dzieci gotuje. Ciężko mi się cały czas przestawić na to że tak mało czasu w domu spędzam. Z mężem cały czas trochę napięte relacje, jak wcześniej miał pretensje że nic nie robię i bałaganie w domu tak mu zostało. Dzieci są już bardzo kumate i super jest że tak wiele się nauczyły. Mało jeszcze mówią bo głównie po swojemu, ale i tak można je już zrozumieć.
 
Ja od wrzesnia wracam.na cały etat ale ja raz pracuje 6-14, raz 14-22 z dojazdami też 10h będzie. Jeśli chodzi o męża to ja za swojego zdecydowanie powinnam codziennie dziękować bo u nas panuje.zdecydowanie partnerski model i jeśli chodzi o prowadzenie domu i o wychowanie dzieci. Moi mówią zdecydowanie mało ale starsza też rozgdala.się dopiero po ok 2,5roku

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam tę spacerówkę Valco, jest ok. Chociaż jak to spacerówka do spania słaba, a moi lubią se pospać ;) Zimą miałam do nich śpiworki i ciągle zjeżdżały razem z chłopcami, bo siedzisko jest z jakiegoś śliskiego materiału, co doprowadzało mnie do szału, ale bez tych otulaczy siedzą stabilnie i są zadowoleni :)

Ja siedzę w domu i wcale mi się nie podoba, mam dosyć. Zastanawiam się nad znalezieniem pracy w weekendy chociaż, nawet fizycznej w sklepie czy gastronomii bo potrzebuję odskoczni jakiejś.

Nie pamiętam czy już pisałam, ale okazało się, że chłopcy mają trzeci migdał do wycięcia. To przez to między innymi.ciągle chorowali.Przez to też praktycznie nie mówią. Za 2 mce skonczą 2 lata, a tylko mama, tata i jakieś dźwiękonaśladowcze ale to jak im się chce. Komunikują się głównie przez eeeee i yyyy i pokazywanie placem ;/
No i 19 kwietnia Ignas ma zabieg na te niezstąpione jąderko.
 
reklama
Ile czasu trwa wchłanianie brzucha po bliźniakach? U mnie już 3.5 miesiąca minęło a pępek dalej wystaje, a niedługo lato. Do zrzucenia mam 1 kg ale brzuch jeszcze jest. I kiedy wasze dzieci zaczęły siebie dostrzegać i razem się bawić ? Nie mogę się doczekać tego. W domu prawie mi nie śpią i jest ciężko
 
Do góry