reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Moje rozrabiaki
20180313_125442.jpg
 

Załączniki

  • 20180313_125442.jpg
    20180313_125442.jpg
    887,3 KB · Wyświetleń: 960
Narazie zostaje w domu. Nie mialby sie kto zajac nimi poza moja mama. Moze jak podrosna i bedzie z nimi latwiej to pomysle o pracy. Choc nie ukrywam,ze mam ochote wyrwac sie z domu choc na chwile. Urodzilam w 33 tyg ciazy ze wzgledu na moje zatrucie ciazowe. Dluzej nie dalo sie mnie trzymac bo cala puchlam, lacznie z twarzą. A ty chyba donosilas? Jak twoje ksiezniczki maja na imie?
 
No moje urodzily sie w 36,cc bylo planowane,no ale masz śliczne córcie,jakie uśmiechnięte,zadowolone :)) jak to jest u Ciebie? Bo u nas niby sa takie same ale mimo wszystko różnią sie,bez problemu je odróżnieniamy,no to jak na 33tydzień to super sobie radza,dogoniły rówieśników,tez JeSzcze jezdzisz na kontrolę z nimi,bo my teraz jak dziewczynki skończą roczek mamy neonatologa,okuliste i kardiologa,a wy? U nas jest Julcia i Oliwcia?A twoje gwiaZdy jakie imiona mają?
 
Moje to Olga i Natalia :) My tylko planujemy wybrac sie do neonatologa zeby sprawdzic czy prawidlowo sie rozwijaja a tak to okulista pamietam,ze mowil ze juz nie trzeba przychodzic do kontroli. A chodzicie jeszcze do neurologa?
Moje dziewczynki nie sa takie same i to widac ale jak ktos ich widuje sporadycznie to ma problem z rozroznieniem ich :-D Wg mnie twoje coreczki sa identyczne ale rodzice i domownicy zawsze odroznia.
 
My do neurologa w ogóle nie chodzimy, dziewczynki dobrze się rozwijały od początku,no u nas jest to samo,jak ktos je pierwszy raz widzi to nie może rozróżnić,a ktoś kto przychodzi do nas częściej juz potrafi je odróżnić,też dają ci czasem tak popalić,ze masz dość wszystkiego?
 
Sikorka, Jagodka śliczne córy macie.
Moi dają mi nieźle popalić takze cieszę się z tego mojego pół etatu w pracy :)
Ale i tak jest duuuzo lepiej i latwiej niż wczesniej. Fajne już rozumne te moje dzieciaki.
Zosia juz wiecej gadac zaczyna. Tymek.mniej ale rozumie wszystko.
No i ja mam jeszcze 6latke która przechodzi jakis okres.buntu. takze bunt dwulatka i szescio - "cudnie" :)
Co do kontroli to mamy jeszcze z Zosia u kardiologa w maju bo na tej wizycie w zeszłym roku jeszczze ten otwór w sercu jej się nie zamknal. Mam nadzieję, że teraz będzie ok.
No i u Zosi walczymy ciągle z podejrzeniem astmy ale mam nadzieję, że tak jak w zeszlym roku ten okres maj-wrzesien minienam bez chorob i szpitali.
A i w lipcu się przeprowadzamy. Właśnie konczymy remont domu. Jak pomysle o spakowaniu całej naszej 5 to mi słabo :)
 
My do neurologa w ogóle nie chodzimy, dziewczynki dobrze się rozwijały od początku,no u nas jest to samo,jak ktos je pierwszy raz widzi to nie może rozróżnić,a ktoś kto przychodzi do nas częściej juz potrafi je odróżnić,też dają ci czasem tak popalić,ze masz dość wszystkiego?
Czesto tak mam :tak: ten rok to byl taki meczacy bo zostalam rzucona na gleboka wode. Ale pocieszam sie,ze teraz bedzie tylko lepiej bo dzieci juz maja prawie rok:)
Kamiladon- dziekuje;) to ty masz jeszcze wiecej dzieci wiec podziwiam jak ty to wszystko ogarniasz.
 
reklama
No u mnie 24kwietnia dziewczynki będą mialy rok,powiedzcie kiedy to zlecialo??????jejku nie moge w to uwierzyć, u mnie nadal 4kg zostało,no i do brzucha płaskiego daleko, dzięki dziewczyny za wsparcie w trudnych sytuacjach,fajnie ze takie forum jest i inne doświadczone mamy mogą doradzić :) pozdrawiamy wszystkie mamuśki :)
1523215336-e79f4b7d2d4cac3e-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepszgo dla dziewczynek. My też 24 swietowalismy roczek... Kucze kiedy... Takie duże laski nam porosły.
Widzę że wy tu często zaglądajcie ja czasu bie miałam praca dzieci remont i przeprowadzka. Oraz pierdylion wizyt u lekarzy bo wcześniaki. Ale powoli wszystko się uspokaja.
Mam do was 2 pytania czym karmicie maluchy takie ok roku bo mi pomysłów brak panny najchętniej jedzą same łapkami i mlek nie piją już od pół roku więc siedzę i cuduje co im dac...
I drugie pytanie jak u was z mówieniem? U nas kiepsko ino mama i jakieś blablabla... Niby mają rok korygowany na 10m ale mam nadzieję że się rozkręca, jak to u was wyglada?
 
Do góry