reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi. kiedy Wasze dzieci zaczęły podnosić główki do góry przy leżeniu na brzuszkach?
Bo moi chłopcy jeszcze nie chcą podnosić :(. Co robić? Jak ćwiczyć?
 
volka z tego co pamietam to moje dziewczyny jak miały miesiac to juz troche glowki podnosily, nie na dlugo ale czesto...moze pokazuj im zabawki jakies albo sama sie kladz przed nimi
 
Ja klade na brzuchu przy kazdej wolnej sposobnosci , a jak leza plackiem to masuje im pupe badz plecki. Tak mi polecila rehabilitantka. Opcja z zabawkami tez dobra.
 
Dziewczyny powiedzcie mi. kiedy Wasze dzieci zaczęły podnosić główki do góry przy leżeniu na brzuszkach?
Bo moi chłopcy jeszcze nie chcą podnosić :(. Co robić? Jak ćwiczyć?
Volka kładź jak najczęściej na brzuszkach i wkońcu załapią. Moi chłopcy bardzo wcześnie byli tak układani w szpitalu i teraz coraz częściej zdarza się , że przez chwilę podpierają się tylko na łokciach i głowy tak wysoko unoszą. Ale pamiętaj każde dziecko jest inne i rozwija się swoim tempem.
Moja Ola np. uczyła się czegoś nowego po czym, po kilku miesiącach nagle jakby zapominała tej umiejętności (z unoszeniem główki też tak było kilka dni).

Moje bąki ważą już po 3700g., waga urodzeniowa już potrojona :-)
 
reklama
Do góry