reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Monia - matko jedyna nieźle chłopaki rozrabiają !
klaudia - współczuję tak samo jak i MoniN !
.
do do pościeli itp ...przy bliźniakach (zależy jaki model:wrzeszczący, mniej wrzeszczący itp..) to różnie bywa z czasem - więc czasami nie ma czasu żeby pójść zrobić siku do wc a co tu dopiero mówić o sprzątaniu kurzy itp :-) no chyba że ma się kogoś do pomocy to można sprzątać codziennie ale samotna walka z maluchami szczególnie kiedy mają dzień/noc świstaka odbiera wszelkie chęci i energię na sprzątanie O! :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam baldachimu, ale moje nie cierpia lozeczka, wiec i tak by sie nie przydal :-D
Zgadzam sie z Tossa czasami nie ma czasu totalnie na nic, nawet zrobic herbate :-)
 
ja też zgadzam się z dziewczynami:) baldachimu nie mam i nie odczuwam jego braku a przy częstym schylaniu się nad maluchem w łóżeczku moze po prostu przeszkadzać. nie mówiąc już o tym że to kolejna rzecz zbierająca kurz :) u mnie dziś spokój a nawet uśmiałam się z tych moich chłopaków jeden śmiał się z drugiego tak w głos jak by im ktoś kawały opowiadał.

Monia Kl00dia dziewczyny trzymajcie się jutro będzie lepiej:)
 
Monia- współczuję Ci, u mnie jest różnie, chociaż powiem szczerze, ze boję się dnia bez niczyjej pomocy. Nauczyłam się na szczęście wychodzić sama z chłopakami na spacery, więc odkąd zrobiło się ładnie codziennie godzinka-półtorej to mi schodzi na spacerku na którym śpią - wtedy odpoczywam hehe.
Teściowa wie, że nie wolno uczyć noszenia, bujania, bo sama mi o tym mówiła a teraz co robi? Jak któryś zakwili od razu jest przy nim...Boziu! Wymuszacze małe są, ale jak jestem sama w domu to czasem podrą się z 5 minut i sami się uspokoją hehe :cool2:
 
reklama
Hej podwójne mamuśki:-)
Już kiedyś do Was zaglądałam i znów mam pytanko bo jesteście już praktykującymi mamusiami bliźniąt-Jaka pościel jest najlepsza dla maluchów i jaka najwygodniejsza do użytkowania?Mam problem,nie mogę się zdecydować,czy zamawiać pościel z bajerami czy bez?Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedź:tak:

I oczywiście Wszystkiego najlepszego z okazji dnia K;-)obiet
na pierwsze 6 mies dziecko potrzebuje przescieradlo i spiwor /rozek - ja kupilam z bajerami i nadal kurza sie w szafie... :baffled:
 
Do góry