reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Milenka mm starcza na dluzej bo jest sytsze, a wiadomo ze mleko z piersi beda jesc czesciej, ja tez dokarmialam ale wiem ze im wiecej odciagasz/przystawiasz tym produkcja wieksza, a w nocy sciagasz? bo wazne zeby robic to ciagle
tak w nocy tez sciagam ok 24 potem 4 i kolo 8 nad ranem ;)
dzieki dziewczyny, chyba po prostu musze wiecj MM podawac, bo inaczej nie dam rady ;/
 
reklama
ale u mnie dzisiaj zimno...zastanawiam się czy wyjśc z nimi na dwór....nie pada....więc może chociaż na 30 min wyjdę....trzeba hartować....nigdy nie wiem jak dzieciaki ubrać na dwór....odwieczny mój problem....
 
ale u mnie dzisiaj zimno...zastanawiam się czy wyjśc z nimi na dwór....nie pada....więc może chociaż na 30 min wyjdę....trzeba hartować....nigdy nie wiem jak dzieciaki ubrać na dwór....odwieczny mój problem....


i bardzo dobrze ;) ja dzis nie wychodze bo mam lenia ;P
ogolnie przerazaja mie te spacery gdzie jestem sama ze swieta trojca... ahh jestem cala spocona zanimjeszcze wyjde z domu... ;/
 
hehe ja też nie martw się.....obrobić dzieci i siebie...ahhh skomplikowane :) a w domu mega meksyk się wtedy robi....więc jak wracam to znowu muszę obrobić dzieci plus karmienie i siebie i odciągać pokarm...uśpić maluchy...posprzątać....i znowu się male budzą hehe i w kółko....
 
załamka
unhappy.gif
Maya znowu nie chce jesc! dzisiaj ryczalam karmiac ja..... zjadla 40 tylko i jeszcze te 40 musialam jej wlac do gardla.... przerwa miedzy jedzeniem byla 6 godz!!! poradzcie ja nie wiem co mam z nia robic, jak zachecic....
 
u mnie wyjście na spacer to też mega wyzwanie, bo trzeba jeszcze wydostać się z 2 piętra bez windy:(

a co do niejadka to nie znam sposobu, u mnie Kacperek też niejadek. Chłopcy urodzili się z różnicą wagi 50g, a na dzień dzisiejszy ok 800g, Filip bez proszenia zjada wszystko, a Kacper nawet proszony nie chce:(
 
Reniag wiem, co czujesz, ja się 1,5 roku męczyłam - 3 piętro w kamienicy. Trzymałam wózek w samochodzie, żeby nie znosić, bo wózkowni żadnej nie było na dole.
 
hej,
w sprawie karmienia moje tygodniowe male wypijaja 60 na raz,moze wypily by i wiecej,ale nie wiem sama, nie unormowalam jeszcze sobie tego wszystkiego: -(
na dodatek maly strasznie ulewa. jak myslicie mam isc do lekarza z tym?

morgenrood - to faktycznie malo i zadko mala je. niestety nie znam na to sposobu. chyba bym poszla do pediatry.

dziewczyny z polski- kiedy proponujecie pierwszy spacer? po ilu tygodniach?
 
reklama
z Maya to jest tak, zdecydiwalismy ze bedziemy podawac im posiliki po 180 4 razy dziennie. Na poczatku bylo w porzadku, zjadala raz 180 raz 150. Od jakiegos tygodnia Maya sie buntuje i pomimo tylko 4 posilkow czasami zjada bardzo malooooooo. Wszystko ja rozprasza! Po polozeniu do lozeczka wciska cale raczki do buzi ale butli nie chce. Coraz wieksza roznica robi sie w wadze pomiedzy Lucasem, Lucas- 6,5kg, Maya 5,6 kg. Wiem ze jesli sie rozwija, jest radosna to powinno byc wszystko ok ale serce mi sie kraja.... i mam dolaaaaaaaa
 
Do góry