reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Morgenrood a mała jest zdrowa...? tzn. nie ma katarku, kaszelku itp. ? nie chce Cie straszyć, ale moi jak kiedyś przestali jeść, to wylądowaliśmy w szpitalu na zapalenie płuc i oskrzeli :( a mieli tylko lekki katarek, bez temp...
może wybierz się dla spokoju do lekarza..
 
reklama
hej,
w sprawie karmienia moje tygodniowe male wypijaja 60 na raz,moze wypily by i wiecej,ale nie wiem sama, nie unormowalam jeszcze sobie tego wszystkiego: -(
na dodatek maly strasznie ulewa. jak myslicie mam isc do lekarza z tym?

morgenrood - to faktycznie malo i zadko mala je. niestety nie znam na to sposobu. chyba bym poszla do pediatry.

dziewczyny z polski- kiedy proponujecie pierwszy spacer? po ilu tygodniach?

tygodniach??? ja wyszlam po 4 dniach ;) im szybciej dziecko dostanie powietrza tym lepiej, no chyba ze na zewnatrz -10 ... ;)
 
z Maya to jest tak, zdecydiwalismy ze bedziemy podawac im posiliki po 180 4 razy dziennie. Na poczatku bylo w porzadku, zjadala raz 180 raz 150. Od jakiegos tygodnia Maya sie buntuje i pomimo tylko 4 posilkow czasami zjada bardzo malooooooo. Wszystko ja rozprasza! Po polozeniu do lozeczka wciska cale raczki do buzi ale butli nie chce. Coraz wieksza roznica robi sie w wadze pomiedzy Lucasem, Lucas- 6,5kg, Maya 5,6 kg. Wiem ze jesli sie rozwija, jest radosna to powinno byc wszystko ok ale serce mi sie kraja.... i mam dolaaaaaaaa

moze zabkuje??? moja Julka tez nie chcial jesc jak zabkowala w 4 mies zycia ;)
 
i ja sie przyłączam do mam niejadka, Milena to jadła jak kotek.... była zmiana mleka bo kolki, zmiany smoczka, nawet syropy na apetyt... nic nie dało w koncu stwierdzono ze taki jej urok i jak patrze ile Wasze maluchy jedza to moje do tej pory mleka wiecej jak 180 nie wypijają.

a z tym ulewaniem ja bym poszła, przynajmniej jak u mnie Przemek ulewał to lekarka tez zmieniła mleko i nawet pomogło.
 
ooo gaszzz po spacerku...w sumie wysłałam moją teściową...a ja obiadek ciachłam :p aale Jaśko nam narobił stracha....tak ryczał i nagle umilkł....zaczełam go ruszać a on nic....dopiero rozebrałam ze śpiworka i potrząsłam delikatnie i się ruszył....biedactwo tak mocno zasneło a mama panikara :) ale cóż lepiej sprawdzić.....

a co do jedzenia moje nie jedzą tak dużo....co 3 godzinki jedzą mojego mleka ok 100 a mm 60-70 noo chyba że bardzo głodne to 80-90....
 
reklama
Do góry