reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja podziwiam Anie ze Ona codziennie z 4 pietra znosi te 18 kg ja znosze 21kg z 2go pietra i robie sobie czasem przerwe na pierwszym jak wchodze na gore bo kregoslup siada :/
 
reklama
u mnie calkiem nie zle, przebieranko w nocy bo ulaly , ale nie najgorzej troche pospalam. tylko moj M mnie wkurzyl...!!! poprosilam zeby mleczko podgrzal, wiec zszedl na dol wlozyl w podgrzewacz i zasnal przy stole!!!! male dra sie w nieboglosy a on sobie spi, schodze na dol po 15 min on spi z mleka zrobil sie wrzatek i jazda na nowo... ahhh te chlopy!!! :baffled:


hihi, skad my to znamy :) Moj M za to nigdy nie slyszy nianki (babyphone) :p
 
hejka mamuśki....u mnie też dzisiaj ładniej....też będzie spacerek :p
wczoraj miałam mini depresje poporodową...tak rycałam że nie mogłam się uspokoić ;/....poprostu nie dawałam rady fizycznie i psychicznie...dzieciaki tak dały mi popalić...wogóle nie chciały spać....popłakiwały raz jedno raz drugie albo naraz...kręgosłup mnie tak bolał od trzymania na rękach że masakra....dzisiaj trochę lepiej...ale coś mi się wydaje że już tak będzie w dzień...bo nie chcą już mi tak ładnie spać po jedzeniu....

nno nno Milena szoruj po torcik....i łądny prezęcik najlepiej jakąś księżniczkę-lalkę ;)
 
oj mija mija, dzieciaki szybko rosną a potem (przynajmniej w moim odczuciu) jest tylko lepiej i przynajmniej ja nie chciałabym juz wrocić do tego wieku noworodkowego mimo ze teraz tez duzo pracy ale dzieci juz bardziej kumate :)

rabbit a do spania na pewno wróca, takim dzieciaczkom ciągle coś sie zmienia .
 
dziewczyny, mam pytanko, czy notujecie o której karmicie i ile ml? oraz o której dzieci były przewijane?

aaa i jak wygląda sprawa kąpieli, kąpiecie w jednym dniu 2 sztuki , czy raz jedno , raz drugie ?
karmicie po kąpieli ?

jejku mam tyle pytań , czuję się taka zielona że nie wiem :-(

pytam się bo jakoś chciałabym sobie opracować plan działania po narodzinach dzieciaczków :-) i żeby jakoś je zsynchronizować razem ze mną :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tossa ja nie notuję bo nie mam na to czasu....i tak nie da się im wcisnąć więcej więc nic nie zrobię....a co do kąpieli to u mnie codziennie kąpiemy....za jednym zamachem potem dostają butle do rożków i spać...hihi

a my dzisiaj idziemy do lekarza na ważenie i mierzenie...itp....lekarz musi obsłuchać JAsia bo chyba ma katarek....i odrazu niech zerobi to samo z Julcią....:) dam wam znać co i jak....ciekawe czy urosły


a co tam u was Mamuśki?? Żyjecie po nocy??
 
Do góry