reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizniaki :)

hej
dołączam za pozwoleniem do mamusiek bliźniaków, na razie tylko chłopcy ale marzy mi się jeszcze dwie dziewczynki urodzić za jakiś czas....bo bliźniaki to najpiękniejsze co może spotkać mamę :-D
 
reklama
Witam Mamusie blizniakow :-)
Czy jest jakis sposob na poczecie blizniakow czy tez zdac sie trzeba na "laske boska" :-D ? Mam 9-cio miesiecznego synka, ktory niestety jest jedynakiem, a zawsze marzyly mi sie blizniaczki. Dodam, ze moj maz ma dwie siostry, ktore sa blizniaczkami.
 
alex.nikita zeby poczac blizniaki musisz podwojnie jajeczkowac .....no chyba ze jednojaowe to juz czysty przypadek .Ale zadne blizniaki nie sa "zasluga' mezczyzny zawsze jest to przypadlosc kobieca ....bo musza podwojnie jajeczkowac........-no chyba ze jednojajowe ale to jak juz mowilam czysty przypadek......
Tak czy inaczej zycze powodzenia w staraniach o blizniaczki :-)Zycze ci zeby wam sie udalo.

22681.gif
 
Witam wszystkie mamusie bliźniaków:]
Ja co prawda nie miałam tyle szczęscia ale mam do was jedno pytanie. Słyszałam, że podczas rozwoju bliźniaków może się zdarzyć, że będa tak związane ze sobą, że nie będą chciały kontaktować się ze światem zewnętrznym. Moja ciotka ze swoimi bliźniakami tak miała ale wystarczyło je rozdzielić kiedy szły do przedszkola. Pamiętam jak gaworzyły ze sobą we własnym języku:szok: Było to urocze. Czy wiecie coś na ten temat ?
 
Do góry