reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizniaki :)

reklama
Witam jestem tu nowa a chcialabym powiedziec ze mam wlasnie nowe dzieciaczki dwoch chlopcow blizniakow i 8 letniego syna.Musze powiedziec ze nie sadzilam ze bedzie tak ciezko:szok:Mlodzi sa bardzo absorbujacy ale starszy syn przechodzi samego siebie:-(Dobrze ze maz jest ze mna w domu bo sama chyba bym nie dala rady:-)
 
Witam:-)
Ja tez mam blizniaczki ,ktore w maju skoncza dwa latka i 5,5 letniego synka:tak::tak::tak:
Ja z kolei myslałąm ze bedzie gorzej:-);-)
 
Ja też mam bliźniaki- parkę.
Mają teraz 1,5 roku i mam starszego syna, który ma skończone 4 latka.

Teraz jest mi już łatwiej, ale początki były u nas bardzo trudne.
Gdyby nie pomoc mojej mamy, to na pewno nie dałabym sobie sama rady.
 
Witajcie, ja jestem tu nowa....Mam 7-miesięczne bąble - pareczkę i mam nadzieję, że wychodzę z najgorszego :-). Początki rzeczywiście były niesamowicie ciężkie a teraz chyba zaczynają się ząbki...Kto poradzi jak przetrwać ten moment??????
 
reklama
hej dziewczyny, ja też niedawno zostałam mamą bliźniaczą i też myślalam, że będzie gorzej, ale największa próba i tak czeka mnie, gdy mąż wróci do pracy;-)
 
Do góry