reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

iws

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2009
Postów
1 360
Każda z nas chce w pewnym momencie przeprowadzić swoje pociechy do swojego pokoju, a jeżeli nie ma takich możliwości to przynajmniej stworzyć kącik tylko dla nich.
Podzielmy się w tym wątku przede wszystkim swoimi zrealizowanymi pomysłami, pokojami z marzeń naszych Bliźniąt, ale także ciekawostami dekoratorskimi, z którymi się zetknęłyśmy i które nas zainspiowały. Dodatki wszelkiego rodzaju różwnież mile widziane. Dodawajmy ceny jeżeli to jest oczywiście możliwe by miec pogląd ile nas to będzie kosztować :-)
 
reklama
To ja zadebiutuję. Chciałam Wam pokazać pokoik moich córeczek. Urządziłam go "na szybko" jak byłam jeszcze w ciąży. Obecnie staram się go troszkę rozweselić, ale jakoś nie mam głowy do dodatków. Wszelkie opinie i sugestie mile widziane.

_DSC1823.JPG


_DSC1827.JPG


_DSC1829.JPG
 
Yen...no slicznie...
My tez mamy biale mebelki bo ja lubie prosto...ale u nas wlasnie brakowalo koloru..no i te naklejki nam bardzo w tym pomogly. Wogole wyglada to tak jakby ktos to namalowal...

Funky Flowers Room | FunToSee Ltd - FunToSee

O..my mamy cos takiego ale jest kilka wzorow.

Co mnie sie najbardziej w nich podoba to to ze mozna je odkleic i przykleic gdzie indziej..:tak:
 
heh, no nie wiem czy będe odważna, ale o moim doświadczeniu napiszę
Yen, Twój pokoik śliczny ale rzeczywiście troche surowy i wspominając zdjęcia TWoich usmiechniętych panienek od razu myśłę o kolorach. Nam sie podobają inne rzeczy niż dzieciom, no chyba że ten pokoik słuzzy tylko do spania to taki ascetyzm i kolorystyczny spokoj nawet wskazane :) Pamietam wątek na forum muratora, gdzie dziewczyna pokazywala pokoik swoich corek, cuda tam robilą, strasznie mi sie podobało. Inna miała jedną córeczkę. ja mam trudniej, bo ani zbyt dziewczęce ani zbyt chlopięce to nie może być ;)
Uwielbiam aranżowanie wnętrz, niedawno robiiśmy remont mieszkania w ktorym teraz mieszkamy, bo było nieruszone od jakichś 50 lat... gruntownie zrobiona została kuchnia, lazienka, z grubsza nasze pokoje - dwa, bo pozostale dwa zajmuje babcia ( ale od czasu ciąży mieszka z teściami) Pokoje są duze i wysokie, no ale jest nas czwórka, w związku z tym już dwa razy byla reoerganizacja. Teraz jestem na etapie dostosowywania naszej pierwotnej sypialni do potrzeb dzieciakow, w tym pokoju zostala nasza wielka szafa, no i kiedyś mamy zamiar wrócić do naszej sypialni więc będzie to tylko aranżacja a nie urządzanie pokoju całkowicie. Pomysł jest taki - na podłogę ( drewniana, ale skrzypiąca i czasem nieco zimna, bo wieje dolem od drzwi) dajemy wykladzinę dla dzieci ( już byla róznica zdań jaką, chcieliśy niedrogą i na filcu, mąż wytypował dziecięcy wzór, mi się podobały bardziej neutralne, no ale niech będzie - nie do konca w moim stylu, ale może dzieciom bardziej ie będzie podobac:) Szafę musimy jakoś zabezpieczyć,żeby dzieci nie suwaly wielkich drzwi i nie rozwaliły wielkich luster. Pomysl jest ale jak skończymy będa zdjęcia to opowiem. Coś wesolego na okno, meble, które mam dla dzieci niestety musz apoczekać (???) - takie śliczne łóżeczka jak te yen, może te same? moje były z serduszkami.... niestety male się obijają o szczebelki strasznie i postanowiliśmy że na razie śpią w turystycznych - a te były kupione na wyjazdy właściwie tylko wiec takie najtańsze.... Plan jest, teraz troche podzialać i zobaczymy co wyniknie z tego. Pokaże efekty oczywiśćie, chcemy to zrobić przed ich roczkiem, ale pomalowanie i wywetrzenie ściany wymaga trochę czasu bez dzieci w domu, więc ten element zostanie na wiosnę chyba, kiedy bedziemy mogli pojechac do dziadko na dni kilka.
 
reklama
onna fajnie w takim razie że jesteś i będziesz doradzać.
Wiem że pokoik ascetyczny ale dobrze odczytałaś jego przeznaczenie. On jest tylko do spania. Dziewczyny mają za ścianą drugi pokój z zabawkami i całym "majdanem".
Nie chcę dawać w ich sypialni wielu kolorów, myślę jedynie o dodaniu jakiegoś smaczku, czegoś miłego dla oka. Wiadomo że za kilka lat i tak będę musiała przearanżować pokoje bo pewnie każda z nich będzie chciała mieć swoje królestwo.

Osobiście uważam że ty masz trudniej, bo chyba ciężko zadowolić jednocześnie chłopca i dziewczynkę? Ale na pewno się uda:tak:
 
Do góry