reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

reklama
dziewczyny kiedy kupujecie swoim dzieciom normalne łóżeczka? Czy jest jakiś dobry czas, wiek na taką zmianę? Jakie łóżka polecacie? Te duże, normalne czy lepiej kupić mniejsze, przystosowane do mniejszego dziecka? Zdjęcia mile widziane:tak:
 
dziewczyny kiedy kupujecie swoim dzieciom normalne łóżeczka? Czy jest jakiś dobry czas, wiek na taką zmianę? Jakie łóżka polecacie? Te duże, normalne czy lepiej kupić mniejsze, przystosowane do mniejszego dziecka? Zdjęcia mile widziane:tak:

Kasiu ja juz tu gdzies wkleilam Julki lozeczko, my zmienilismy jak miala 18 mies... i na takie Junior do 6 lat , ono jest niskie , i latwo sie z niego schodzi ;)

zdjecie na 3 stronie ;)
 
Ostatnia edycja:
Kasiu..my dopiero teraz bedziemy zmieniac nasze cod bed. Moze wydawac sie to dosc pozno ale u as dziewczyny dziela pokoj i na 100% wychodzily by z lozeczek. Czasem godzine szaleja w nich zanim usna.
Wydaje mi sie ze przy jednym dziecku jest inaczej- jest samo w pokoju i nie ma towarzysza do zabaw i rozmow...
U nas tylko musze jeszcze dokupic boki ochronne i jak tylko tatus bedzie mial urlop to dziewczynki "dostana" swoje juz "dorosle" lozeczka :tak:
 
Yen moje dziewczyny dostały nowe łóżeczka na miesiąc przed drugimi urodzinami. Kupiliśmy w promocji w Ikei takie z barierką, takie standardowe.
 
Kasiu my kupiliśmy takie łóżko piętrowe tylko w kolorze błękitnym 1968172516.jpg

Chcemy ich przenieść w wakacje bo już będzie zrobiony ich pokój. Na razie będą spali albo razem na tym głównym łóżku ( ono jest szerokie) albo jeden na tym a drugi na dolnym dolne.jpg
Jak podrosną i stwierdzę, że mogę jednego dać do góry to będą spać normalnie, jeden do góry drugi na dole.
Podoba mi się, że to łóżko ma szuflady na pościel oraz widoczne na zdjęciach półeczki na bajki itp.
 
o kurcze ale fajne!!!!! podobno każde dziecko marzy o tym żeby mieć piętrowe łóżko. Ciekawe jak rozwiążą sprawę kto śpi na górze?:-D

Czyli mowisz że w wakacje przeprowadzka? Ja też tak myslałam żeby je przenieść bliżej lata. Ja jeszcze się zastanawiam nad jednym - każda z dziewczynek ma swój pokój ale póki co śpią w jednym. Czy już je rozdzielać? zastanawiam się bo Lena śpi jak kamień, a Maja bardzo niespokojnie i zdarza się że ją budzi.
 
Moi docelowo też będą mieli osobne pokoje ale na razie chce żeby byli razem. Oni nie lubią być osobno, mimo, że Szymek też śpi spokojniej niż Aduś to nie chce ich rozdzielać. Zobaczymy jak to będzie do wakacji jeszcze dużo czasu, zmądrzeją. Może będą spali już całkiem ładnie (marzenia ściętej głowy :-D)
 
reklama
My w planach mieliśmy zmianę łózeczek w 2 urodziny, ale jednek pomysł upadł i poczekamy z tym. Po pierwsze będzie trzeba poświęcić trochę czasu by je nauczyc samodzielnego zasypiania w takich łózkach bez barierek a juz wyobrażam sobie wędrówki i ciągłe wychodzenie z niego zamiast zasypianie. Wariacje, zabawy i wychodzenie z pokoju. Myślę, że może jakoś tak właśnie koło lata to zrobić. Będą już starsze i może dla nich też będzie lżej jak podrosną. Łózka wybrane więc spokój pod tym względem.
 
Do góry