reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

hehe, no widzisz moje też, dziś pierwszy raz i nie powiem żeby mi się to nie podobało...

Wiesz ja bym spróbowała, czasem taka zmiana działa na lepsze, chłopcy poczują że mają swoj pokój, że są już dużymi facetami a nie dzidziusiami, no i chyba już czas bo wydaje mi się że potem może być gorzej.
 
reklama
Kasia super pokoik urządziłaś:) dziewczynki czują się w nim pewnie jak księżniczki:) tak zaluje, ze nie ma u nas Ikei, obiecuja od paru lat, ze bedzie i dalej nic..najblizej mamy do Berlina 200km niecale, albo Poznań prawie 300..
Nasze są jeszcze w łóżeczkach, i myślę, że na jesień zimę kupimy nowe łóżka. Dziewczyny uwielbiają swoje łóżeczka. W weekend jak byliśmy nad morzem spaly na takim duzym sypialnianym same i jak wrocilismy z utesknieniem wskoczyly do swoich:) a rano jak sie budza i juz im sie nudzi bo spimy za dlugo wychodza sobie same, ale wyglada to calkiem bezpiecznie, jeszcze nigdy nie spadly, spryciulki:)

Madzia
ja tez mysle, ze lepiej chlopcom by bylo jakby spali w osobnym pokoju, moje dziewczyny zaczely spac duzo spokojniej w swoim pokoju. Ale wiadomo sa okresy, wczesniej spaly super pozniej 5tki wychodzily wlasnie to znowu budzenie..czasem koszmary senne..teraz strach chwalic ale wkoncu spia jak ludzie do 8-9:)
 
Kasia ja tez sie zastanawiam nad tymi lozeczkami ale jedno mnie nurtuje?..
A mianowicie czy moje łobuzy nie rozwala ich za szybko..
Łozeczka na zdjeciach nie wydaja sie mocne.
Jak beda skakac ( a beda) to czy za szybko nie beda skrzypialy i sie chybotały?
Jak myslisz?
Ja mam Ikea w Dublinie jakies 300 km od nas:-(( Wiec odwiedziny raz na dwa lata:D
 
Gosiu to są metalowe łóżka i zapewniam cie że są bardzo mocne, ciężkie i stabilne. Sama w nich czasem leżę - też chcę się poczuc jak księzniczka :p Do tego one są wydłużane od 140cm do 200cm więc posłużą na długo. Kupuje się do tego specjalny materac z przedłużką.
 
Ja wlasnie zaczelam sie rozgladac za łóżkami, bo patrzac na to co moje dziewczyny wyprawiaja w swoich lozeczkach niedlugo sie rozleca:D mi sie podobaja bardzo drewniane i chyba biale bym chciala, bo najpierw chciałam białe łóżeczka, wkoncu kupiliśmy z brazowe a cały czas widze w ich pokoiku jednak biale:)

Kasia a gdzie kupowałaś te obrazki z literkami co nad łóżkami dziewczynek wiszą? Pewnie IKEA jak Cię znam:D

Gastone u nas Ikea tez Ikea daleko:/
 
Ja ich Kasia nie widzialam namacalnie dlatego pytam.
Narazie i tak kasy nie mam bo zeby juz jechac taki kawał to musze raz a porzadnie wydac:-D Dziewczynki jeszcze spia w lozeczkach ale po przeprowadzce z robie z tego bedy :/))
 
reklama
Do góry