reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

myśłę że póki co z zadowoleniem ich nie będzie wielkiego problemu - dużo miejsca do hasania bezpiecznego, badania, oglądania.... Problem sie zacznie za jakies 2-3 lata ....
 
reklama
Yenefer pozwolę sobie napisać, bo jak na stronie głównej mignęło mi coś o pokojach to musiałam zajrzeć z ciekawości.
Jestem po kursie dekorowania wnętrz i mam troszkę hopla:-D
Ja do pokoju twoich córek wprowadziła bym jakiś jeden ciepły kolor - może czerwony?
Na podłogę jakiś fajny dywan - nie za duży może coś w ten deseń (chodzi mi raczej o wzór niż o kolor, choć kolorek też nie głupi)
DYWAN 120x170 DISCO DLA DZIECI DZIECIĘCY dywany (1434309435) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Może warto było by zmienić firanki w kolorze na który ewentualnie się zdecydujesz, albo dodać jakieś zasłonki-to na pewno ociepli trochę wnętrze
Niektórzy lubią malować skosy na odważniejszy kolor-choć nie wiem czy to u ciebie nie spowodowało by efektu, że te skosy "leciały by w doł"

Może coś ci się przyda;-)
 
Magdalenka dzięki :) Każda rade cenna i mile widziana. Tak właśnie myślałam żeby ocieplić wnętrze jakimś kolorkiem. Też myślałam o zmianie zasłonek. To można najszybciej zrobić:tak:
 
yen, jak to jest sypialnia dziewczątek to ja miałam dwa skojarzenia z dodatkami, oba nieco romz=antycznie choć rożnie rozumiane - jedno to NIEBO - jakaś tapeta z chmurkami i trochę slonecznego beżu, takie pastele, dodatki to w jakimś temacie, eż zależy cy ten pokoj słoneczny jest rankiem czy nie, bo urzadzanie sypialni dla dzieckaa to dla mnie witanie go rankiem :))) jak zasypia to już niewiele kontaktuje i kolory tez nie te, więc ważniejsze chyba przebudzenie :))))
Drugie skojarzenie to coś żywszego - czerwień, ale żeby przesady ie bylo to czerwona krateczka. i młę elementy w czerwieni, ciemnje, jakieś serduszka, rameczki na zdjęcia bliskich osób, albo najfajniejszych chwil....

A trzecie... przypomniało mi sie już wcześniej forum muratora i aranżacje niejakiej monah - mam nadzieję,że za pokazanie nie wyklęłaby mnie - w końcu forum ogółnodostęne, a że się podoba to chyba dobrze. Sama zobacz, na pierwszej stronie, a potem to już trzebaby wyszukiwać jakoś w temacie bo jest miszmasz....:
wnętrze monah - Galeria zdjęć domów Forumowiczów - Forum.Muratordom.pl

fajnie mieć dwie dziewczynki, choć misie pasują każdemu w sumie :))
 
Yen a ja mam podobne mebelki tzn. przewijak i łóżeczka do kompletu :) Tylko, że u nas łóżeczka stoją w sypialni a przewijak w łazience... nie mamy jeszcze pokoju dla chłopców, planujemy robic go latem, wiec na pewno będę bogatsza o pomysły z forum...!
Ten styl tzn. białe meble - to mój ulubiony, przywołuje na myśl kraje Europy południowej, ja jeszcze bawię sie w postarzanie mebli, zresztą mało u mnie w domu mebli nowych... tylko stare, którym daję w prezencie drugie życie :-D

Pewnie Ci namieszam w głowie, ale ja bym nie dawała w tym pokoiku żadnych żywych kolorów, pozostałabym w tonacji pastelowej, dodalabym więcej rattanu i romantycznych dodatków i bedzie komnata prawdziwych księżniczek... a w okno może firmanka szydelkowa - postaram się wysłać Ci jutro zdjęcie jaką mam u siebie :)

I pomyślę co jeszcze :)
 
dzięki dziewczyny!!!
Cieszę się że tak rozkręciłam wątek, a mam jeszcze drugi pokój do omówienia:-D

onna znam dobrze galerię Monah :)))))) Kilka lat temu jak budowałam dom forum muratora było moim pierwszym najważniejszym forum na liście i powiem ci że zaczynam teraz coś kojrzyć w związku z Twoją osobą....szczególnie jak pisałaś o tym remoncie, czy ty i onna z muratora to jest ta sama osoba??

Małgoń z nieba mi spadłaś z tym odnawianiem mebli (ale się cieszę że jest to forum). Ja kocham stare meble i ogólnie starocie w dodatkach. Na 30te urodziny dostałam piękny stary kufer i już się nie mogę doczekać wiosny żeby go odnowić!! Jest cudny. Moja siostra wyszperała go na targu staroci na Kole - ech same tam cudeńka:-D
 
Yenefer zapraszam na wycieczkę do mnie tu są bazary z takimi starymi szafami, stołami lampami itd a ceny chyba 3 razy niższe niż w stolicy :)
 
Lenna a gdzie? Musze kupic 2 szafy... i zaczac kompletować meble do dzieciecego...
Jest taka wioska Czacz, kiedys tamtendy jechalismy z Wroclawia do Wolsztyna na pokaz starych lokomotyw... chyba cała wioska zyje ze sprowadzania staroci z zachodu :) no ale od nas daleko...
Po stół i krzesła, kt. mamy w salonie moj J. pojechał az pod niemiecka granice (1 listopada - busem ojca, kt. wiecej niz 70km/h nie pojedzie), stół wypatrzył na all a kosztował grosze :)

A baza kolorystyczna w pokoju chłopców bedzie biały, szary i czarny... i do tego dodam jakis meski kolor... hmmm tylko jaki?
 
reklama
lenna, ja tez jestem ciekawa, gdzie takie miejsce ze starociami jest :) ale to pewnie gdzies na zachodzie, a ja zupelnie inne rejony...

yen, no tak, ja jestem ta sama :) Mam nadzieję tylko że te skojarzenia to pozytywne masz ;)
 
Do góry