reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

reklama
lenna - ja chętnie dowiem się gdzie te bazary? Gdzie mieszkasz bo mi chyba umknęło? :) Ja uwielbiam - sporo kupujemy z mężem na Kole w Warszawie. Większość w domu u nas to starocie - część dopasowana do klimatu danego pokoj, odnowiona, pomalwana itp. Dziewczyny w pokoju mają skrzynię z Koła (trzymamy w niej różne duperle), na nią zrobiłam ze starej gąbki od kanapy siedzisko i można teraz na niej podsiadywać. :)
 
Tak to magiczne miejsce jest na zachodzie dokładnie w Gorzowie. jest też taki wielki targ w Boczowie a tam to już można kupić wszystko. Może otworzę jakiś biznes ;-)Tyle tylko że 90% mebli do renowacji ale jak ktoś lubi ma pomysł i czas to ok.
Ja Wam powiem że mamy 52 m2 i jestem załamana tym że dzieci nie maja pokoju. kiedyś pewnie będą miały ale póki co każdy mebel inny, kupione jakieś prowizorki a tak chciałabym mieć taki pokoik wymuskany.
 
A to pokój naszych dziewczyn. W wakacje będziemy je przeprowadzać do większego pokoju - nikt nie przypuszczał, że ten czas tak szybko zleci i będą potrzebowac więcej przestrzeni. Dokupuję teraz dodatki z myślą już o nowym pokoju, ale na chwilę obecną wygląda tak. Tylko skrzynia nie pomalowana na biało.


pok1.jpg


Z sufitu zwisa balon - Dziewczyny uwielbiają jak się nim kręci

pok3.JPG

Odświeżona lampa - nowy abażur Dziewczyny dostaly na urodziny - a lampę rodzice jeszcze przed ślubem kupili właśnie na Kole :)

pok2.JPG

Dywan to też urodzinowy prezent. Myśleliśmy o innym, ale spodobał się nam bo jest taki kolorowy i żywy.

pok4.JPG

To nasza skrzynia - zabawki na niej stoją tylko jak Dziewczyn nie ma w pobliżu (zaraz wszysto trzeba sprzątnąć i ląduje na podłodze)​

pok6.JPG

Na oknie wiszą koronkowe aniołki w różnych kolorach a na parapecie leży misio :)

pok5.JPGpok7.JPG

Po przeciwen stronie łózeczek stoi komoda - pomalowaliśmy ją z mężem na biało, wczęsniej zeszlifowaliśmy. Wczoraj Julka wysypała z niej wszystko i weszła na koniec do szuflady :)

pok8.JPG
 
Dziękuję. Staram się nie zagracić bo tego nienawidzę. W większy pokoju będzie więcej miejsca na zabawki bo stanie tamtaka wielka witryna drewniana z pólkami.
A misio siedzi i myśli co tu jeszcze zbroić :)
 
Ja sie nie pochwale jescze pokoikiem dziewczynek,boplany sie zmienily.Napierw mialy byc od poczatku razem ale wiadmo jak sie planuje nic z tego nie wychodzi.Jedyne co sie udalo zrobic to sciana.Mamy naklejke na cala sciane,takie sliczne drzewkoi dwoje dzieci na hustawce.Ja mam dla dziewczynek meble surowego drewna.Mam w zamysle dekoracje ale sie pochwle dopiero jak przesniesiemy mal edo wspolnego pokoju.A to nastapi dopiero latem;-)
Narazie zdjecie naklejki;-) i kompletu mebelkow ktore mamy (na zdjeciu tylko jednolozeczko ale mamy oczywiscie dwa :-)
A co do mebli.My z mezem jestesmy zakochani w starociach.Mamy sporo w Pl ale ciezko nam je zwisc nazreie.Jednak dom mam wyposazony w meble recznie robione w Indiach..
Wlasnie dzis jada nastepne ;-) Ja wyrazicie zgode to sie pochwale,jutro ;-)A jutro tez chociaz wstawie pokoik Maxa bo ten mmy skonczony.My mamy utrudnione zadanie bo nigdy nie wiem jak dlug w danymmiejscu bede mieszkac,bo domy wynajmujemy.Ale wszedzie taramy sie stwarzac mila atmosfere,bo meble wszystkie mmy swoje pozostaje tylko malowanie:-)
PS091_example1[1].jpg50-3772830A72UC587571X[1].jpg
 
reklama
gastone śliczna naklejka, wprawia mnie w dobry nastrój bo kojarzy się z sielskim dzieciństwem u babci na wsi...
Chyba to popularne takie wynajmowanie domów i w UK i w IRL ? Kupić swój to pewnie mega drogo.
Czekam na zdjęcia waszego królestwa!
 
Do góry