reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

ojjjjjj, to wszystko takie piękne, eleganckie, stylowe... chyba wstyd mi bedzie pokazywać tymczasowkę moich dzieci.... jak już powstanie :zawstydzona/y: bo w zamyśle mam kolorowo, wesolo i .... niedrogo. I co z tego że mam fajny komplet mebli jak dzieci się wypięły na lóżeczka i chciały sobie w nich rozbić głowy????
gastone, naklejka super, takiej jeszcze nie widzialam, czekam na pokoik Maksa. I chętnie obejrzę Twoje meble (taki styl mi się podoba) czy urządzone inne wnętrza, ale może zrobimy na to inny wątek, żeby tu się nie mieszało???Może jakiś taki o naszych hobby, "fiolach" i innych niezwiazanych z dziećmi, czym możemy się podzielić i pochwalić, co??? Chyba że na ogólnym, coby watkow nie mnozyć...
 
Ostatnia edycja:
reklama
yen bardzo mi sie podoba Twój pokoik-taki mimimalizm romantyczny :)ja bym tez dorzuciła jakies ciekawe firaneczki,dywan niekoniecznie w takie kwiaty j.w (Twój dywanik Iws całkiem fajny:)
naklejki tez sa fajne ale nie kubusie puchatki
np.takie HL5616 - naklejki ścienne 50x70cm - ZWIERZĘTA (1436617795) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

HL5611 - naklejki ścienne 50x70cm - PARA (1436617842) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

HL984- naklejki ścienne 34x68cm - PARA NA ROWERZE (1448435863) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Gastone-fajna ta naklejka-taka akurat do pokoju dzieciecego :)i te mebelki surowe śliczniusie.

Iws-strasznie podoba mi sie ta lampa :)

mój pokój pokaze jak zrobie porzadek,bo na razie krajobraz po tajfunie... :(ale tez jestem fanka aranzacji wnętrz :)
 
iws...bardzo ladnie i przytulnie maja male w pokoiku.
Lampa jest przesliczna....:tak::tak: aaaa i te aniolki sa sliczne!! Gdzie je kupowalas?

gastone...super ta naklejka..:tak:
Ja z przyjemnoscia zobacze pokoj Maxa.
Widze ze Wy tez wynajmujecie....
Ja bym bardzo chciala urzadzic cos po swojemu ale pewnie tak jak i u Was dom juz jest gotowy do zamieszkania.:sorry2:
No ale moze kiedys urzadze dziewczynom taki pokoik jaki bym chciala...na razie maja swoje kolorowe naklejki...chodza i wachaja kwiatki na scianie...i mowia bye bye do swoich motylkow i pszczolek.....:tak::tak:

onna..co Ty mowisz...:shocked2:..kazdy pokoik/ kacik jest piekny. I wazne ze macie szanse na zrobienie czegos co bedzie dla dzieci. Ja znam wiele osob ktore mieszkaja w jednym pokoju razem z dziecmi i on sluzy jako pokoj dzienny, sypialnia, pokoj dla dzieci, jadalnia....
 
Jola nasz dom nie jest zupelnie gotowy do zamieszkania(w sensie mebli)Wybieramy domy puste,bo od A do Z mamy wszystko swoje.Wybieramy rowniez domy w ktorych landlord nie ma nic przeciwko malowaniu.Nie chce mieszkac w domu, ktory mi sie nie podoba.
Yenefer kupic tu dom nie jest latwo. Kiedys bylo latwiej.Dawali 100 procentowe kredyty.. Owszem sa polacy, ktorzy kupili domy, apartamenty tylko my nie chcemy na cale zycie kupowac domu z sasiadami polakami,litwinami czy cyganami.Wiec na taki dom jaki chcemy nas nie stac a taki koszuje 500 tys euro.Taki jak wynajmujemy jest osobnym domem,duzym (mam 7 sypialni w tym jedna przerobiOna na studio meza,druga na bawialnie.Duzy pokoj,i kuchnie z jadalnia 11 metrowa.Uwielbiam duze przestrzenie wiec szukamy zawsze duzych domow.Ten w ktorym mieszkamy jest na zamknietym osiedlu.Cudem nam sie udalo wynajac bo tu kto bedzie mieszkal decyduje wspolnota.Jestesmy jedynymi obcokrajowcami na osiedlu.
A gdybym chciala kupic dom to stac mnie na taki dom powiedzmy 3 sypialniowy,ale na osiedlu gdzie mieszkaja mieszanki rasowe...A cale zycie nie mam zamiaru mieszkac w takim miejscu,gdzie nie wiem co bedzie za pare lat, kogo bede miala za sciana.Wiec wole placic za wynajem,nawet wiecej byle by luxusowo mieszkac.
 
Gosiu...my wynajmujemy z agencji i 99% domow czy mieszkan jest nieumelblowana.
Nasz dom jest po remoncie- jestesmy pierwszymi tenents wiec wszytko mam nowe- mowie tu o kuchni, lazience, wykladziny itp. Na scianach kolor magnolia, wiec bardzo neutralnie.
Fajnie macie...u nas za taki dom musielbysmy zaplacic cos okolo 2000f. My w tej chwili wynajmujemy taki z 3 sypialniami.
 
śliczne macie pokoiki.. jak z katalogu...

a co do naklejek kiedys w ''dzien dobry tvn'' babka pokazywala jakie robi i nie drogo...
 
dzieki temu watkowi znowu szukam inspiracji do zmian w domu... mój J. sie załamie :dry:

:-D:-D:-D

A ja sie musze pochwalic ze moj J wczoraj kupil okazyjnie worki sako.Kupil 3 worki,dla kazdego z dzieciakow i jedno lozko sako,czyli takie sako do lezenia.
teraz uwaga.Worki kupil po 15 euro sztuka! (gdzie ten duzy kosztuje u nas 190 euro!!!)
Ale jestem happy,wszystkie dzieci beda mialy swoje no i mamusia z tatusiem tez!
 
reklama
Do góry