reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

Polozylam swoje lski wczorj n nich byly mega zadowolone:-) No ale one beda sobie musialy poczekac .
 
reklama
Iws-strasznie podoba mi sie ta lampa :)

iws...bardzo ladnie i przytulnie maja male w pokoiku.
Lampa jest przesliczna....:tak::tak: aaaa i te aniolki sa sliczne!! Gdzie je kupowalas?

Dzięki Dziewczyny. Mi się teraz juz podoba lampka. Kiedyś miała brzydki klosz i nie mogłam juz na nią patrzeć ale teraz jak w końcu znalazłam odpowiedni klosz to coraz bardziej lubię gdy świeci :)

A aniołki kupiłam dwa lata temu tuż przed świętam Bożego Narodzenia. Było strasznie dużo ozdób i między innymi te aniołki. Kupiłam dwie paczuszki. Kiedyś widziałam je też w sklepia tak w ciągu roku ale były już droższe i same białe a my mamy pudrowo różowe, jasnożółte, fioletowe i białe.

gastone - to się nazywa Promocja ! :)

Dziewczyny! Nie sydźcie się wlejać swoich pokoików. Każda z nas ma inny gust i nie ma się co wstydzić tego co mamy. Tanio nie znaczy źle! Więcej odwagi!!!


Ayla - ja też jakoś motyw kubusia puchatka omijam.Wolę dziecięce misiowe tematy, ale troszkę w innym klimacie :) A dywan marzy mi się inny, ale cenowo jest troszkę "odjechany" a ten póki małe jeszcze małe starczy. Jak podrosną to nie odpuszczę i kupię taki jak mi się marzy chyba że już wtedy dziewczyny powidzą, że chcą inny :)
 
Ja znalazłam kilka zdjęć jak się szykowałam do urządzania ale na palcach jednej ręki można policzyć :)
 
No to ja wkleje...
Fakt ze pokoik w "przebudowie" to znaczy czekam jeszcze na zaslony, abazur, lampe i musze zakupic cos do powieszenia w okno...no ale zarys juz jest..:tak:

Zdjecia robiona komorka wiec nie zbyt dobra jakosc..:sorry2:
 

Załączniki

  • DSC02872.jpg
    DSC02872.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 227
  • DSC02876.jpg
    DSC02876.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 229
  • DSC02877.jpg
    DSC02877.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 241
  • DSC02873.jpg
    DSC02873.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 242
  • DSC02874.jpg
    DSC02874.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 252
Jola - pokoik super. Widzę, że biel króluje :) Bardzo ładnie kwiatki ozywiają pokój.
 
Iws..dzieki..:tak:
No ja to i biale sciany bym chciala...no ale malowac mi sie na razie nie usmiecha..
Pokoj byl caly w tonacji bezu....zreszta jak wsyztkie w tym domu...wykladzina, zaslony , sciany , nawet abazur na lampie...wiec koniecznie chcialam cos kolorowego na sciany.

Mam jeszcze do lozeczek i komody taka szafe....niestety nie ma na razie mniejsca na nia..:sorry2: wiec nadal lezy sobie w kortonie...i czeka na zlozenie.:tak:

Cosatto Hogarth Wardrobe - White and Oak : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
Bardzo ładny pokoik, a z tymi naklejkami bardzo wesoło zrobiło się na ścianach. Mi tam beż się podoba, lubię jasne neutralne kolory bo można wtedy zmienić co jakiś czas dodatki i ma się tzw "szybki remont". Szafa super, szkoda że nie ma miejsca, ale co się odwlecze to nie uciecze:tak:
 
reklama
Do góry