reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

To ostatnie zdjecie-boooskie.Uwielbiam ciemne meble.Jednak te lozeczka u nas bez materacyka kosztuja ponad 600 euro za sztuke,jak dla mnie za drogo.Ale sa cudne...
 
reklama
faktycznie ładne łóżeczka ale ja jednak gustuje w bieli, zresztą chyba w Polsce takich nie widziałam, choć pewnie są na allegro.
A ten pokoik z drugiego linku (taki pałacowy) dla mnie porażka:-D:-D

a co wy na to??:-)
cottage-in-woods-storybook-girls-bedroom.jpg
 
Ostatnia edycja:
własnie tez widziałam te pokoje w googlach ;) Albo dla noworodków albo dziewczynek.... Ale spotkalam tez takie dla większych dzieci i z wupelnie inym stylu. Może później coś pokaże, generalnie google room for twins. Masa pokoi ...hotelowych ale tez pare takich dla dzieci, najczęściej piętrowe łóżka...


może jednak jakiś link dodam ;)
http://newshousedesign.com/color-full-twin-beds-ima-kids-room-design-idea-for-2010/
 
Ostatnia edycja:
niby jest sporo w googlach tych pokoi ale ja nie lubię takich zaaranżowanych pomieszczeń, bo to są chyba wystylizowane pokoje na potrzeby katalogów meblowych. Najbardziej przemawiają do mnie normalne pokoje w których widać że mieszkają dzieciaki. Dlatego tak bardzo podobają mi się królestwa waszych dzieci:-D
 
Widać, że ktoś w nich mieszka i widać co gdzie powinno/nie powinno stać :) Na wyciągnięcie małych, sprytnych rączek :)
 
Ja naprawde bym sie pochwalila,ale jeszcze nie mam czym ;-(
Yenefer apropo bieli,bodoba mi sie ten pokoik ponizej.dodalabym tylko kilka drobiazgow dzieciecych bo jak dla mnie jest zbyt surowy.

10.18.10-triplet-nursery[1].jpg

No ale jak juz mowilam gustuje w ciemnych meblach to te podobaja mi sie bardziej:

twin-nursery-13[1].jpgtwin-nursery-31[1].jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chcialam sie pochwalic ze pokoik meblowac zaczynamy! Juz meble zamowione, czekamy:) z tej serii KLUPS SUPER ZESTAW MEBELKOW KSIEZNICZKA 6 EL HIT (1482948512) - Aukcje internetowe Allegro sa niedrogie i ladnie nam pasuja. A mysle ze dla takich maluchow nie ma co szalec bo i tak je zniszcza.. Wzielismy szafe, regal, komode i polke. Jak bedzie kompletny wstawie zdjecia..tez zaczynam myslec o dodatkach jakichs..Narazie mamy brazowa wykladzine i rozowe sciany.

Yenefer pokoik dziewczynek bardzo stylowy:) uroczy:)

Widze ze tu mozna liczyc na rady prawdziwych specjalistek:D ja w tym temacie zielona jestem:D
 
Do góry