reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźnięta.Czy donosze oboje?Jak to jest

G

Gosiulka

Gość
Termin porodu mam na koniec lipca,początek sierpnia. Jestem w ciąży bliźniaczej :D . Dopiero co skończyłam I trymestr. Boje się o tą ciążę. Wiem, że teraz zmniejsza się ryzyko poronienia. Ale nadal się boje. Czy jest jakieś zagrożenie, że np. jedno dziecko tylko "dotrwa" do końca ciąży (a drugie zginie w czasie :( )? Proszę odpowiedzcie
Gosia :roll:
 
reklama
Gosiulko Kochana... zoacz ilu bliźniakó chodzi po świecie i żyją obydwoje :-) , każda ciąza niesie ze soba ryzyko.... i zamartwienie się nie pomoże....
Trzeba wierzyć, ze obie dzidzie bedą zdrowe :-)
 
Gosiu ja jestem blizniakiem :wink: mam brata o 4min starszego :lol: nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!!!! przede wszystkim malo stresu, duzo radosci i kontrole u lekarza

na pocieche dodam ze moja znajoma (ginekolog-z reszta)
ma 5 dzieci w tym dwie dziewczynki-BLIZNIACZKI :lol:
chlopca :lol:
i znowu blizniaki :!: :!: :!: CHLPOIEC I DZIEWCZYNKA :lol: :lol: :lol: :lol:

GLOWA DO GORY!!!!!!
 
ja sama chciałam mieć bliźniaki :-) a jak zapytałam lekarza dlaczego to nie bliźniaki to powiedział' że to nie do niego z pretensjami" :-)
 
Asolku a macie w rodznie juz jakies blizniaki?

u nas to co drugie pokolenie :lol: wiec moze TYmcio ma szanse :wink:

a ja z tez jestem z Tych co chcialy miec blizniaki niestety :roll: za dobrze bym miala ale ale juz drugie w drodze wiec nie narzekam hehe
 
nikt w rodzinie nigdy nie miał bliźniaków :-) ale ja bym chciała ihihihi :-) takie marzenia :-)
 
Do góry