reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźnięta

No to super ze maluszki zdrowe i ladnie rosna :laugh: Margolis - ja plec poznalam dosyc pozno, ale na usg 3d chyba bedzie dokladnie widac co masz w brzusiu
A jak sie czujesz??
 
reklama
Nawet nieźle ale dokucza mi od paru dni biegunka a podobno w ciąży są problemy z zaparciami. :) Już nie wiem co się dzieje co zjem to w szybkim tempie przetwarzam ;). Do tego hemoroidy jeszcze nie straszne ale już coś dokucza. Poza tym w porządku. Brzuch rośnie jak na drożdżach ale maluchów jeszcze nie czuję. Cały czas teraz zastanawiamy sięnad wózkiem i fotelikami. Szukam jakiś dobrych używanych - bo to na tak krótko - może ktoś chce sprzedać?
 
Moje maluchy mają jużponad 0,5 kg każdy - jeden 539g drugi 565g. Lekarz na usg z kliniki powiedział, że to chłopiec i raczej dziewczynka a mój gin że to raczej dwóch chłopców. Zobaczymy następna wizyta 1 czerwca.
 
No to dzieciaczki juz sa spore :laugh: Czujesz juz ruchy?
Zycze ci zebys urodzila tak jak sobie marzylas parke. Ale jak bedzie dwoch chlopcow to tez super. Najwazniejsze zeby byly zdrowe i silne.
Pozdrawiam
A ty jak sie czujesz?
 
Margolis pisze:
Nawet nieźle ale dokucza mi od paru dni biegunka a podobno w ciąży są problemy z zaparciami. :) Już nie wiem co się dzieje co zjem to w szybkim tempie przetwarzam ;). Do tego hemoroidy jeszcze nie straszne ale już coś dokucza. Poza tym w porządku. Brzuch rośnie jak na drożdżach ale maluchów jeszcze nie czuję. Cały czas teraz zastanawiamy sięnad wózkiem i fotelikami. Szukam jakiś dobrych używanych - bo to na tak krótko - może ktoś chce sprzedać?

wózek i foteliki już sprzedałam, i masz racje, ze nowy się nie pyli
bo to na krótko
wejdź na tą stronkę
http://forum.blizniaki.net/index.php?t=thread&frm_id=3&
może cos znajdziesz.
No i powodzenia zycze
 
Wreszcie zaczęłam czuć ruchy! Jeden maluch kręci się mocniej ale to dopiero początek mam nadzieję, że teraz będą się częściej "odzywać".
 
Czucie maluszkow w brzuchu to cudowna sprawa :laugh: Ja najbardziej lubilam jak wypinaly tyleczki :laugh: Brzuch robil sie wtedy taki napiety, ze myslalam ze mi peknie :laugh: Jest czego pozazdroscic :laugh: A imiona juz wybrane?
 
Masz rację - wypinanie tyłeczków jest zabawne i wtedy brzuch jest mocno napięty - szczególnie jak robią to na raz. Jeśli chodzi o imiona to ja bym chciała Igor i Natasza ale mojemu mężowi Igor się nie podoba...

poza tym na razie wszystko w porządku. Byłam ostatnio na badaniach w szpitalu - dostałam dx na przyspieszenie rozwoju płuc i inne leki. Na razie nic nie wskazuje na to żeby maluchy pchały się na świat - no może poza kuksańcami w dół brzucha i mocnymi kopniakami w żebra ;)
 
reklama
Jejku - juz 32 tydzien ! :laugh: Jak to szybko zlecialo :laugh: Igor i Natasza bardzo ladnie :laugh: Sprobuj jakos przekonac meza . Czyli bedziecie mieli parke - super bo tak chcieliscie. A ty jak sie czujesz???duzo juz przytylas? Super ze dzieciaczki grzecznie siedza w brzuszku. Jeszcze niech tak chociaz ze 4 tygodnie posiedza i mozesz rodzic. A wiesz juz jakie sa duze?
Pozdrawiam
 
Do góry