reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźnięta

Margolis - ale fajnie juz niedlugo zobaczysz swoje malenstwa :laugh: pewnie nie mozesz sie doczekac :laugh: Ja to usg mialam prawie co dwa tygodnie robione. Uwielbialam to :laugh:Daj znac jak po wizycie :laugh:

Marta - moi chlopcy zaczeli pozno siedziec miel skonczone 8 miesiecy. Ale to wczesniaki - urodzili sie 7 tygodni za wczesnie - czyli usiedli jak gdyby mieli 6 miesiecy :laugh: :laugh: My od urodzenia jezdzimy z chlopcami na rehabilitacje. Wszystko jest w porzadku ale neurolog zalecil nam cwiczyc na wszelki wypadek :laugh: Napewno nie zaszkodza :laugh:
A wy jezdzicie z dziewczynkami na rehabilitacje???Jak wizyty u roznych specjalistow???Bo pewnie tez was nie ominely??? :) No i napisz juz co dziewczynki potrafia? :laugh:
A - moi chlopcy sa dwojajowi - tzn. czterojajowi ;D
 
reklama
My narazie na rehabilitacje nie jeździmy, ale czuje ze po wizycie w marcu u neurologa tez bedziemy. A moje dziewczynki, przekrecaja sie z brzuszka na plecy i odwrotnie, siedza, ale jak sa o cos oparte, inaczej przewracaja sie na boki. Uwilbiaja sie bawic, przekladac zabawki z raczki do raczki. Straszne z nich gadułu i piszczałki, czasami mam ochote wlozyc sobie zatyczki do uszu. Udało im się już kilka razy powiedziec Mama:) Ale pewnie nieświadomie. Pięknie jedza zupki, deserki, itp. A wizyt u specjalistow mam dosc czasami.

Margolis, zazdroszcze Ci tych widoków, sama je bardzo miło wspomina, aż świeczka zakrecila mi sie w oczku.
 
Marta-moze nie bedziecie jezdzic na rehabilitacje. Dlaczego mowisz ze czujesz ze bedziecie musialy??? Przeciez dziewczynki sie dobrze rozwijaja
Dzisiaj mialam ubaw z chlopakow. Wsadzilam ich do jednego lozeczka i karmilam na zmiane chlebkiem z maselkiem. A oni ganiali sie po calym lozeczku i ubaw mieli z tego po pachy :laugh: Raz jeden goni brata, a pozniej na zmiane. No i zaczynaja gadac miedzy soba po swojemu :laugh: Kurcze bedzie ciazko ich zrozumiec jak stworza swoj wlasny jezyk. Slyszalysie o tym ze bliznieta tworza swoj wlasny jezyk, ktory czesto tylko one same rozumieja i przez to nie chca normalnie mowic?
 
Asiuleks, czytałam o tym języku bliźniaków. Mam nadzieje, że mnie to nie będzie dotyczyło, ani żadnej z nas.

A o rehabilitacji tak piszę, dlatego, że nasza Pani neurolog jest trochę dziwna, a moje dziewczyny raczej nie lubią leżeć na brzuszku. I jak byłam w styczniu to Ania nie chciała podnieść głowy do góry, jak ją Pani doktor położyła na brzuchu. i poiwedziała, że da jej narazie czas, ale że może trzeba będzie ją wysłac na rehabilitacje. A teraz bylismy w lutym i Ania super podniosla głowę, a ona, że no zobaczymy ja będzie następnym razem, bo narazie zima to nie ma co Was ganiać na rehabilitacje, ale zobaczymy. Dlatego obawiam się, że wyśle nas, albo jedną chociaż.
 
Mam nadzieje ze was to ominie. Tyle roboty przy dwojce jest ze ciezko znalezc czas zeby jeszcze na cwiczenia jezdzic. My jezdzilismy raz w miesiacu i mielismy cwiczyc codziennie w domu, ale tak naprawde nie cwiczylismy bo nie mialam czasu a chlopaki nie lubili. 23 marca jedziemy na kontrole do neurologa, zobaczymy co powie. Moze moglabys wkleic jakies zdjecia dziewczynek - oczywiscie jak sie nie boisz bo teraz wszedzie watki zamkniete :laugh:
 
Cześć. No pewnie, że wkleje.

Tu są obie:
_578698_n.jpg


To jest Ania
_578701_n.jpg


A to Ala dla porównania, że są inne

_578699_n.jpg
 
sliczne sa :laugh: i wydaje mi sie ze sa bardzo do siebie podobne :laugh:roznice widze tylko w smoczkach :laugh: no moze maja inny ksztaLt oczek. Jestes pewna ze sa dwujajowe??? :laugh:Ty jako mama widzisz pewnie mnostwo roznic :laugh:tak samo jak ja u swoich a obcy mowia ze sa tacy sami :laugh: Ile juz waza dziewczynki???ubierasz je tak samo??
 
Asiuleks coś słabo przyjrzałaś się dziewczynkom Marty?Dziewczynki są rzeczywiście różne.Wg.mnie mają inny kształt główek,uszki też inne.Mojej siostrze mówili że też ma dwójojowych chłopców a oni są jak kropla wody.Ja ich nie odróżniam chyba że jeden się podrapie po buzi i ma ślad.A Aniula i Alunia są zupełnie inne.
 
reklama
Asiuleks coś słabo przyjrzałaś się dziewczynkom Marty?Dziewczynki są rzeczywiście różne.Wg.mnie mają inny kształt główek,uszki też inne.Mojej siostrze mówili że też ma dwójojowych chłopców a oni są jak kropla wody.Ja ich nie odróżniam chyba że jeden się podrapie po buzi i ma ślad.A Aniula i Alunia są zupełnie inne.
 
Do góry