reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźnięta

Hej! Po ładnych kilku miesiącach tu zaglądam. Moje maluchy mają już po 3 miesiące aż się nie chce wierzyć! Z rozrzewnieniem czytałam początkowe posty. Tyle się od tego czasu wydarzyło...
 
reklama
Margolis - pisz co u ciebie? Jak maluchy?Jak sobie radzisz?Grzeczne sa?Karmisz piersia?Ile juz waza?Spia juz w nocy?
Pozdrawiam i gratukuje raz jeszcze
 
ja też będę mamą bliźniąt jestem w 7-mym m-cu...Ma być dziewczynka i chłopiec.Pierwsza ciąża,późna w dodatku,bardzo się boję...:eek:
 
Cześć dziewczyny.

Dwa dni temu byłam na pierwszym usg (6 t 3 d) i widziałam dwa zarodki z serduszkami (ale jeszcze nie biły). Jestem przerażona posiadaniem bliźniąt... Mamy przyjaciół, którzy mają to szczęście i to co tam się dzieje to jest istny sajgon :)
My już mamy 5 letnią córkę.
Więc nagle z modelu rodziny 2+1, wskakujemy na 2+3. Do auta nawet trzech fotelików nie zapakuję. Ratujcie! Powiedzcie, że nie będzie źle!!!??? :D

edit - właśnie zobaczyłam, że w złym miejscu chyba napisałam :) Przepraszam. Ale jak macie jakieś rady to chętnie przygarnę! :D
 
Do góry