reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blizny po ospie

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2007
Postów
7
WITAM!!!MOŻE KTOŚ Z WAS MA LUB MIAŁ PODOBNY PROBLEM JAKI JA MAM TERAZ :-( MOJA CÓRCIA 9-LETNIA DOMINIKA 1,5 MIESIACA TEMU PRZESZŁA OSPE A NA CIELE NAJBARDZIEJ TAM GDZIE MIAŁA CHROSTKI <WYGLADAŁY TAK JAK OPARZONE> ZOSTAŁY JA TO NAZYWAM PLAMKI KOLOR CZERWONY !!!BOJĘ SIE ZE TO JEJ ZOSTANIE :szok: MOZE KTOS Z WAS ZNA JAKĄŚ SKUTECZNA MASC BARDZO PROSZE O POMOC MONIKA
 
reklama
witaj wiesz co ja coprawda nie mialam takiej sytuacji ale skuteczny na blizny i inne take defekty skorne jest cepan masc z cebuli. niewiem czy akurat na to by pomoglo ale mozesz dopytac w aptece. pozdrawiam
 
WITAJ!!! NARAZIE JEST TAK JAK :-( BYŁO TAK MI SIĘ BYNAJMIEJ WYDAJE !ALE MYŚLĘ ŻE MOŻE TAK PO MIESIĄCU BĘDZIE JAKIŚ POZYTYWNY SKUTEK :happy: JAK COS TO DAM ZNAĆ ALE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM MONIKA
 
Do góry