reklama

Blog

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Buziasia, 10 Kwiecień 2007.

1. Buziasia

Buziasia Gość

:-) Hej! Czy macie może swoje blogi? Ja właśnie sie zastanawiam nad założeniem swojego, ale niebardzo wiem jak sie do niego zabrac! Może mogłabym coś podejzeć....:cool2:

2. Novaczka

Novaczka Fanka BB :)

Witaj Buziasiu.:happy:
    Własnego nie mam, ale mam córeczkowy.
    Założyłam na Smykach, adres i link zarazem jest w podpisie, zapraszam.
    A takie dla dorosłych? Wiem, że na Onecie można tworzyć. Moze tam znajdziesz więcej? :confused:
    Acha, mnie kosztował on dużo pracy i czasu. :szok: I chociaż ja lubię taką dłubaninę, to jednak "kradłam czas" swojej córeczce. :no: Nie zrozum mnie źle, nie mam zamiaru Cię zniechęcać, tylko uprzedzić i nastawić.. nie uprzedzilam mojej siostry i się wpakowała, ale pomogłam jej na razie wybrnąć z początku. Mam nadzieję, ze nie skończy się tym, ze będę jej go prowadziła..:no: ;-) :-D

Pozdrawiam i życze powodzenia.

3. reklama
  4. Novaczka

Witaj. :happy:
    Znalazłam dziś stronkę, choć przyznam się, że dalej nie zaglądałam. :no:Tu jest do niej link:
    http://words-bloggers.blog.onet.pl/2,ID91814445,index.html
    I tam znajdziesz w ramce po prawej stronie: załóż bloga i kilka wariantow.
    Moze tam znajdziesz coś dla siebie?:confused:

Jeśli trzeba pomocy, to w jakimś tam niedużym zakresie mogę służyć radą, choć ekspertem nie jestem. :no:
    Możesz pisać na gg, jak zobaczysz, że jestem.:happy:
    Pozdrawiam i napisz czy się coś udało.

5. Buziasia

Buziasia Gość

Chciałabym jeszcze wiedziec czy takiego bloga mozna zamknąc w kazdej chwili i czy mozna w jakis sposow ograniczyc odwiedzajacych np tylko do znajomych.

6. Novaczka

Witaj.:happy:
    Na Smykach wiem, ze można ograniczyć listę odwiedzających, bo nawet znalazłam taką opcję w ustawieniach. Na innych nie wiem, ale wydaje mi się, ze tak.
    A zamknąć? Czyli skończyć pisanie? Myślę, ze tak. Na Smykach jest jedynie ograniczenie, ze jeśli przez rok nie będzie logowania (tam, gdzie Ty go tworzysz, a nie tam gdzie jestes odwiedzana), to wtedy zamykają. Na innych nie wiem, nie interesowałam się tym.
    Moze najlepiej pozwiedzaj blogi, to będziesz wiedziała więcej?
    Zresztą zanim założysz blog jest zawsze do przeczytania regulamin i tam się wszystkiego dowiesz jeszcze zanim zatwierdzisz swoje dane.
    Powodzenia.

7. Buziasia

Buziasia Gość

Chyba sprobuje! Zobaczymy co z tego wyjdzie. Napewno sie pochwale!:-)

8. Ewcia81

Ewcia81 Gość

Witaj
    My też mamy blogaska na smykach tam gdzie Novaczka.
    Zamknąc sie go nie da,tzn usunąć musi być rok nie używany to wtedy sami go zlikwidują. Chyba ze znasz jakieś sposoby na zamknięcie.
    Ale na smykach ejst fajowwoo

9. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

też polecamy blog na smyczkach:tak: :tak: :tak:

10. reklama
  11. Luccy

Luccy Zaciekawiona BB

Witam!
    Ja nie mam ale zastanawiam się czy nie założyć go Jaśkowi i zapisywać co lepsze jego numery, co by miał pamiątkę!;)

12. Lakshmi

Lakshmi Melo(no)wa mama :)

hejka... ostatnio mialam taka chwilke, ze chcialam zalozyc bloga o... pewnej szczegolnej, malej osobie, ale kiedy zauwazylam, ile malolat teraz kradnie cudze zdjecia, podszywa sie pod biedne, zgwalcone i wyrzucone z domu przyszle matki, az sie niedobrze robi, kiedyu pomyslalam, ze przez takie lalunie moj blog tez moze zostac uznany na falszywy;/ Mam osiemnascie lat, jestem w drugim miesiacu dopiero, ale uwielbiam czytac wasze forum... kazda z was ma takie doswiadczenie i jest tak madra, ze dzieki wam na pewno uda mi sie przebrnac przez pierwsze lata Bejbika:LP pozdrawiam wszystkie madre i szczesliwe mamusie:p:-):-):-):-)

Poleć forum