reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blogi Młodych mam ;)

MlodaMama1806

Zakochana mama Alanka ;**
Dołączył(a)
19 Luty 2013
Postów
47
Miasto
Łomża
Jeśli macie bloga o swoim dzieciaczku i nie tylko to piszcie nazwy bardzo chętnie poczytam i mam nadzieje że nie Tylko ja pozdrawiam ;)

Oto mój blog:

[url]www.by-youngmum.blog.pl/
[/URL]


Moje maleństwo w szpitalu jeszcze

P1120358.jpg

KOCHAM CIĘ <333

 
reklama
Ja bloga może i nie mam ale chcę stworzyć małą, aktywną społeczność młodych mam na facebooku. Mam nadzieję, że mi się to uda ale w głównej mierze to od was moje drogie mamy i przyszłe mamy zależy. Dlatego serdecznie was zapraszam na [url]http://www.facebook.com/20latki.a.juz.matki[/URL]. Dopiero startuję z tą stroną więc proszę o wyrozumiałość i ciekawa jestem jak to się rozwinie :)

PS. Mam nadzieję że nikt nie uzna tego za spam, po prostu chcę stworzyć miejsce na facebooku tylko dla nas, młodych mam :p

edit. teraz link powinien działać
 
Ostatnia edycja:
Ja bloga może i nie mam ale chcę stworzyć małą, aktywną społeczność młodych mam na facebooku. Mam nadzieję, że mi się to uda ale w głównej mierze to od was moje drogie mamy i przyszłe mamy zależy. Dlatego serdecznie was zapraszam na 20 latki a już matki | Facebook. Dopiero startuję z tą stroną więc proszę o wyrozumiałość i ciekawa jestem jak to się rozwinie :)

PS. Mam nadzieję że nikt nie uzna tego za spam, po prostu chcę stworzyć miejsce na facebooku tylko dla nas, młodych mam :p



Wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł ;)



EDIT: Nowy wpis u mnie na blogu . Zapraszam;)
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję że inne mamy podzielą twoje zdanie :)

Napewno .. ;) a co do ząbków napewno idzie ..mój Aluś tez sie slinił i dopiero teraz ząbek wychodzi ;)


A mi nadal sie włącza strona główna ....może z moim kompem lub facebookiem jest nie tak;)



EDIT: Nowy wpis u mnie na blogu . Zapraszam;)
 
Ostatnia edycja:
A jesteś zalogowana na facebooku, bo może dlatego ci się nie otwiera, a jak to nie to to spróbuj wpisać w wyszukiwarkę 20 latki a już matki, na pewno się znajdzie :)

Mój to już się tak ślini z miesiąc co najmniej a zęba jak nie ma tak nie ma.
 
Tak cały czas jestem zalogowana;) próbowałam nie mogę znależć a na facebooku to sie znam konto mam juz ze 3 lata hehe;)

Dokładnie tak samo miałam chyba ze 3 miesiace sie slinil, lekarz mówił że juz ząbki idą a dopiero wczoraj ledwo wylazl z dziąsła nie widac go jeszcze ale czuc jak się dotknie;)

PS; fajny suwaczek ;) ładnie wyglada;)
 
No to już sama nie wiem, kilka moich znajomych nie miało takiego ze znalezieniem więc nie wiem o co chodzi :-)

Tylko problemy z tymi zębami, najpierw trzeba się tyle namęczyć zanim urosną, potem wypadają, znów rosną a potem to jeszcze większe problemy...szkoda gadać.

A dziękuję bardzo :)
 
reklama
Do góry