reklama

bluza jako prezent dla syna

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez ema3, 20 Listopad 2015.

1. ema3

ema3 Zaciekawiona BB

Chcę kupić synowi w prezencie jakąś modną bluzę. Może wiecie, gdzie kupić coś dobrego jakościowo, żeby mu na długo starczyło?

2. ilia

ilia Zaciekawiona BB

A może kupisz mu bluzę z własnym nadrukiem? W końcu chyba wiesz, co twój syn lubi, może jakąś grę, książkę lub zespół muzyczny?
    Znajdź odpowiednia grafikę i zamów taką bluzę na stronie selino.pl
    Jeśli chodzi o krój, to mają tam trzy modne modele, to już sama wybierzesz najlepszy, bo różnią się także ceną. Wystarczy tylko mieć grafikę, którą zechce się mieć na bluzie i wgrać ja w kreator, co jest bardzo proste i na pewno sobie poradzisz.
    Po wybraniu koloru i rozmiaru wystarczy, że podasz dane do wysyłki, wybierzesz rodzaj dostawy i gotowe!
    A prezent naprawdę fajny.

3. reklama
  4. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

Mój syn (15lat) uwielbia bluzy z Cropp lub House. Polecam!

5. Rasli

Rasli Zaciekawiona BB

Zgadza się, nastolatki lubią się ubierać w tych sieciówkach. Albo coś z klasyki Adidas lub Nike?

6. sara_w

sara_w Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o ciepłe bluzy mogę polecić Ci sklep Allprints. Maja tam bardzo duży wybór nadruków. Ewentualnie sama możesz coś dla niego zaprojektować :)

7. naja

naja Fan(ka)

Nie wszystkie dzieci lubią sieciówki, moje by nie założyło na siebie ciuchów adidasa czy nike na pewno :) Za to uwielbia odzież trekkingową, górską, polary, goretex. Każda zna najlepiej swoje dziecko i wie, czy liczy się dla niego metka, funkcjonalność czy ładny nadruk :)

8. złośka

złośka Fanka BB :)

Zwłaszcza sportowa bluza to bardzo fajny pomysł.

Poleć forum