reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blw dziecko je malo?

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 421
Cześć, Ada ma 7 miesięcy. Od 6 mc rozszerzamy dietę, najpierw papki, a teraz blw. I zupki/papki jadła ładnie, ma raz 1/2-3/4 słoiczka, a nawet cały. A przy blw sama nie wiem... Dostaje porcje, połowa na podłodze, druga na krzesełku, a do brzuszka coś tam idzie, ale mało... Zastanawiam się, czy to normalne? Czy z czasem dziecko będzie jadlo więcej? Czy wrócić do papek? Poza tym KP średnio co 2-3h.
 
reklama
Cześć, Ada ma 7 miesięcy. Od 6 mc rozszerzamy dietę, najpierw papki, a teraz blw. I zupki/papki jadła ładnie, ma raz 1/2-3/4 słoiczka, a nawet cały. A przy blw sama nie wiem... Dostaje porcje, połowa na podłodze, druga na krzesełku, a do brzuszka coś tam idzie, ale mało... Zastanawiam się, czy to normalne? Czy z czasem dziecko będzie jadlo więcej? Czy wrócić do papek? Poza tym KP średnio co 2-3h.
Jak najbardziej normalne. Daj dziecku czas. Ma poznawać. A nie najadac sie. A poznaje cala soba.. Najadac ma sie mlekiem.

43754168_1944087748984598_5250443377278713856_n.jpg
 
Jeżeli martwisz się i wydaje Ci się, że dziecko w zasadzie nic lub niewiele zjadło przy blw to może podaj za chwile słoiczek. Jeżeli nie będzie chciało to nic na siłę. U nas położna doradzala rozszerzenie diety po 6 m-c i włączenie żółtka jajka, mięska, bo to ponoć okres kiedy spada poziom zelaza. Powodzenia.
Cześć, Ada ma 7 miesięcy. Od 6 mc rozszerzamy dietę, najpierw papki, a teraz blw. I zupki/papki jadła ładnie, ma raz 1/2-3/4 słoiczka, a nawet cały. A przy blw sama nie wiem... Dostaje porcje, połowa na podłodze, druga na krzesełku, a do brzuszka coś tam idzie, ale mało... Zastanawiam się, czy to normalne? Czy z czasem dziecko będzie jadlo więcej? Czy wrócić do papek? Poza tym KP średnio co 2-3h.
 
Moj syn ma ponad poltora roku i mam wrazenie, ze malo co je. Od poczatku blw. Nie da sie nakarmic lyzeczka, nadal kp. Zjada sam tyle ile chce. Caly czas mu cos proponuje.
 
reklama
Do góry