reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BLW

Dzięki za podpowiedz. Teraz pomyślałam, że mam baby hug 🤦🏼‍♀️, wiec może najpierw go wypróbuje. Popatrzyłam w necie, że ma opcje dokupienia tacki. Chyba, że masz porównanie i to polly jest lepsze?

Polecasz jakąś książkę o rozszerzaniu diety?
Niestety nie mam porownania, o krzeselku polly wrecz marzylam, bo zanim kupilam zrobilam spory research.

Nie jestem odpowiednią osobą do udzielania rad w tym temacie, bo ja calkowicie zaufalam intuicji. Obserwowałam dziecko i w miarę jego możliwości rozszerzałam dietę. U nas nie bylo problemu bo moje dziecko jest prawdziwym glodomorem, od zawsze je chętnie, duzo, i doslownie wszystko.
 
reklama
Dzięki za podpowiedz. Teraz pomyślałam, że mam baby hug 🤦🏼‍♀️, wiec może najpierw go wypróbuje. Popatrzyłam w necie, że ma opcje dokupienia tacki. Chyba, że masz porównanie i to polly jest lepsze?

Polecasz jakąś książkę o rozszerzaniu diety?
Ale wydaje mi sie ze kazde krzeselko spelni swoją rolę. Jest siedzisko, jest tacka, jedzonko przed sobą, dziecko sam na sam z jedzeniem... 😉
 
Dziecko już siedziało? Bo się zastanawiam jak uczyć niewiedzącego dziecko (nie zanosi się ze mały usiądzie w 2 tygodnie, a ma już 5,5 miesiaca)…….

Nie. Ona usiadła sama mając 12.5 miesiąca więc nie mogłabym tyle czekać. Albo na moich kolanach, albo w krzesełku z Ikei
 
Do góry