reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bobaski listopadowe i ich mamuski

Asienka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Listopad 2004
Postów
42
czesc ja jestem listopadowa mamusia czy jest nas wiecej :?: mysle ze bedzie to dobry watek na wymiane doswiadczen miedzy nami no i oczywiscie pogaduchy wiec serdecznie zapraszam :D :D
 
reklama
Witaj !!! Wprawdzie to nie mi się urodziło maleństwo w listopadzie ale mojej przyjaciółce - urodziła synka ważył 3415 i mierzył 54 cm.Musiałam to napisać hi hi pozdrawiam i powodzenia życzę - ja też mam dzidzie ale troszkę starszą o prawie roczek :wink:
 
gratuluję listopadowej mamusi!

sama na razie jestem dopiero w 13-tym tygodniu ciąży i jestem zbudowana faktem, że świeżo upieczona mama ma czas na pogaduchy w internecie. Ja też tak chcę!

gorąco ściskam mamę, a dzidziusia całuję delikatnie w czółko (przez czapeczkę, żeby nie zarazić jakimś paskudztwem) hehe
 
zapraszam was dziewczyny na pogaduchy widac ze jak narazie to tylko ja jestem tutaj listopadowa mamusia :cry: szkoda ale mysle ze mnie nie opuscicide :D
 
no to moge cie pocieszyc ze zaczyna ci sie powoli p[orod ja to samo mialam tak jak na okres tylko ze bardziej bolalo wez sobie bardzo ciepla kapiel to pomaga zobaczysz poczujesz sie lepiej
 
Rybko Kochana!
trafilam tu zupelnie przez przypadek bo moj synek urodzil sie w styczniu 04 a drugie malenstwo urodzi sie latem...ale ale
nic sie nie martw!
wiesz z tym bolem mialam bardzo podobnie, bolalo tak jakgdybym upadla na rure od roweru :roll: moj lekarz twierdzil ze to maluch juz jest tak nisko i glowka naciska...i tez nie moglam wstawac ani sie odwrocic w nocy z boku na bok :? termin przechodzilam tydzien (podobno do 2 tygoni to norma) a jak zaczely sie skurcze to ja juz gotowa do drogi i nagle stop koniec...a porod zaczol sie tym ze mi wogy odeszly i to w sklepie :lol: :lol: samo parcie trwalo 22 min i juz tulilam synka!
nie martw sie maluchowi na razie jest tam dobrze i cieplo, penie nie spieszy mu sie na swiat bo zima :wink:
ale na pewno w najblizszych dniach wpadniecie sobie w objecia!!!!
trzymaj sie cieplo i powodzenia
:)
 
Jeszcze nie mama!!!! co tam u Ciebie??!!!
jak sie czujesz? a moze juz szczesliwa mama!!! :lol: :lol:
buziaki od naszej paki!!!
 
reklama
Do góry