reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bobaski listopadowe i ich mamuski

reklama
hmmm.... ja co prawda mialam kiedys szyte oko takimi nicmi i pamietam ze dosc szybko sie one rozpuscily, ale dokladnie to Ci nie powiem :(
 
mi sie rozpuscily ok 6tyg przynajmniej tak mi sie wydaje :D mialam takie male resztki szwow na bieliznie wiec chyba to juz :wink:
 
Ja też wam zazdroszcze :!: Przed nami jeszcze trochę,na razie się poznajemy z synkiem,bo w zeszłym tygodniu zaczęłam czuć jego ruchy.
Mam pytanie,czy nie przeżywałyście żadnych smutków poporodowych?Trochę się tego boję i chociaż nie ma nic piękniejszego od noworodka i to tego MOJEGO,to jednak boję się,że nie będę umiała podołać temu wszystkiemu,szczególnie że moja sytuacja jest trochę inna,bo na razie mieszkam z rodzicami sama i dopiero jak się skończy remont to będę mieszkać z tatusiem małego.Nie wiem dokładnie ile to będzie przed porodem,ale będę musiała najpierw przywyknąć do zwykłych obowiązków domowych i nowego lokum,a potem jeszcze do bycia mamą...Nie wiem czy to wszystko pogodzę :?
 
zgadzam sie zreszta kazda mloda mama ma tzw depreche wiem cios o tym bo sama mialam juz mialam wszystkiego dosc a wszczegolnosci tej monotoni no i siedzenia sama w domu problem z wyjsciembo z kim zostawic dziecko pomimo ze mieszkam z tesciami juz nie pamietam kiedy wyszlam gdzies sama lub z mezem :roll:
 
Ja też jestem mamą listopadową , a dokładnie mój Bartoszek urodził się 5 listopada, jest bardzo wesołym i grzecznym chłopcem.
 
reklama
witam wszystkie listpadowe mamusie!! Mója kochana córeńka Oleńka urodziła się 11 listopada i trzy dni temu skończyła 5 miesięcy :)
 
Do góry