reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bobaski listopadowe i ich mamuski

moj ma 16 zabkow moze faktycznie ida mu piatki
a co do niejedzenia to juz 3 dzien
troche sie matrwie bo on zawsze mial apetyt i wszystko wciagal jak odkurzacz
czasmi jak nie jadl zaczynalo sie jakies chorobsko \mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie
KAmilek ma 87cm i 13,5kg wazy
 
reklama
Hej Asienko!!!
I jak tam twoj synus?Wrocil mu apetyt?Mam nadzieje, ze tak i ze juz sie nie martwisz...

Ale z tego co piszesz to raczej dobrze wyglada bo wazy 13,5 kilo.To nie malo.Chociaz on to chlopak to chyba tyle wazyc powinien.Juz sama nie wiem.
Moja Julcia wazy za to 12 kilo i jest na 97 centylu.A ze wzrostem to juz wogole wybujala.Jest wysoka i co najsmieszniejsze kupuje jej buty na 22 rozmiar :) takie ma duze stopy.Chyba bedzie poprostu wysoka dziewczynka :)

Uciekam spac bo ledwo siedze.Pozdrowionka dla ciebie i Kamilka.
 
juz jest gud z KAmilkiem zaczyna normalnie jesc co do rozmiarow buta to co firma no inny numer
w jednych Kamcio ma 20 a w drugich 22
a jak tam niunia twoja?
 
Hej hej...Jak to dobrze ze wszystko juz wrocilo u Was do normy...U nas tez jest oki.Wlasnie moje dziecko kochane spi a ja mam chwilke dla siebie.ostatnio moja panna wstaje tak kolo dziewiatej wiec obie sie porzadnie wysypiamy :)

A ile razy twoj Kamilek je kaszke?Bo Julcia trz razy.Przed spaniem w nocy i nad ranem :)
 

Kamil nie chce jesc Kaszy je samo mleczko
rano i na noc w nocy juz nic nie je
misiek wstal dzis o 8 i tez sie wysypamy aciekawe o ktorej pojdzie spac
niedlugo go klade
 
hej!co tam u Was slychac?jak maly?zdrowy?
u nas katar bo zeby wychodza :( zawsze tak jest, jak ida Julci zeby, to ma katar...ehhh.....
a poza tym pogoda tutaj w UK paskudna.pada i wieje.wieje i pada obled!!!

mam nadzieje, ze w Polsce jest lepiej :D

uciekam bo zaraz pwenie moja corcia wstanie....pa.
 
Czesc.Tez jestem listopadowa mamuska i to moj pierwszy wpis na tym forum.Witam wszystkich bardzo gorąco.Moja córcia urodziła się 14 listopada 2005.Ma na imię Anastazja, mówimy na nią Nastka.Już nie długo roczek.Co planujecie podać do jedzenia?Ja chce sama upiec tort taki by Nastusia mogła spróbować.:tak:
 
Czesc Guziczku!!!

Jak bardzo sie ciesze ze tu zjarzalas!!!zagladaj czesciej.Moja corcia tez urodzila sie 14 listopada!!!

Pisz pisz.Jak najwiecjej.Pozdrawiam.
 
reklama
Witam listopadowe mamusie. Jesteśmy na tym forum po raz pierwszy i chcieliśmy się przywitać.
Mój Kubuś urodził się 4 listopada 2004 jest kochanym pogodnym dzieckiem.
Ma 94 cm i waży 13 kg.
Pozdrawiamy wszystkie mamusie.
 
Do góry