reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobomigi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Priscilla i Papajka?
soboty rano:tak::tak::tak::tak::tak:
No i jeszcze pytanko: niby można samemu wymyślać znaki. Porównałam te z filmików na stronie bobomigów: BOBOMIGI z tymi z angielskiej książki i stron angielskich. Tylko niektóre się powtarzają (np jeść). Myslicie, że powinnam się skupić tylko na jednych? Np polskich? Bo szczerze to chyba bym je najchętniej przemieszała.

odsyłam tutaj-już było takie pytanie;-)
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...9/co-potrafia-nasze-dzieci-4802/index105.html

sprzeczne zdania biorą się stąd, że: same prowadzące dają dowolność- tj. mi zwracały uwagę, by nie tworzyć nowych bo jest problem zapamiętania ich, ale ostatnio na zajęciach powiedziały, że można tworzyć nowe:baffled::baffled::baffled::baffled: jestem tutaj lekko skołowana:confused:
 
reklama
Super te zajecia ja chce samochod!!!!!;-) ;-) ;-)
Magda w koncu si nie dogadalysmy z tym wspolnem jezdzeniem na te zajecia :tak:
 
Oj za dużo tematów za mało czasu Woloszki :-D
 
Wlasnie :tak: nastepnym razem moze.
Ale Maja mi sie chyba przeziebla po tej randce jak sie hustala :-(
 
Zaden areszt :-D nie da rady Maksa musi ktos odebrac :-D
My niechodzimy tylko na dwor jak mamy goraczke albo jak Maks bardzo chory i musimy mu towarzystwa dotrzymac :-D
No ale to watek miganiu wiec ciiiiiiiiii :-D :-D :-D
 
Dziewczyny trzymam kciuki-obyście się dogadały:tak::tak::tak::tak: prawdopodobieństwo naszego sobotniego spotkania rośnie:-):-):-)
 
Wczoraj kupiłam Poli w sklepie.................zoologicznym:szok::szok::szok::szok::szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: piłkę taką gumową z wypustkami (hit na bobomigach-dzieci ja sobie z rąk wyrywają:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:) i gumowego piszącego morsa do kąpieli;-) wszystko w dziale: zabawki dla psów:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: ale poważniej-chodzi o ćwiczenie rączek / wyrabianie paluszków:cool2::cool2:
 
Papajka ja nie muszę specjalnie kupować bo Rozii chętnie dzieli się z Victorem;-) zabawki psów są najlepsze
 
reklama
Vici u nas tez zabawki buldoze sa debesciarskie!!!Ale tak jaj Papajka mowi o pileczke u nas jest bitwa buldogi kontra Franek ;-) i to juz od kilku miesiecy pileczka jest na pierwszym miejscu,musze zakupic nowa bo ta juz lekko sfatygowana..........
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry