reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobomigi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Buba pisałaś wczesniej, ze beda pokazywane w Dzień dobry TVn bobomigi i że Franus tam będzie:-) napisz Kochana kiedy to będą pokazywać to chetnie obejrzymy:-) :-)
 
reklama
maarta w niedziele w dzien Dobry Tvn.chyba ze znow zajda zmiany bo zaproszeni goscie nie beda mogli dotrzec.
 
Może obejrzę - a przynajmniej się postaram.

Nam nauka migania idzie średnio.
Na razie mamy opanowane tylko chodź tutaj i czekaj. I to w naszym wykonaniu.

Jagoda jak coś chce to tylko stęka albo się rzuca w kierunku czegoś.
Kompletnie nie ma cierpliwości do takiej nauki. Sama lubi odkrywać różne rzeczy, za to nie lubi, żeby ja czegoś uczyć.

Ale się nie poddaję!
 
Tez zaprzestałam nauke bobomigów.... I tak widze że oN wiele rozumie, wie co znaczy nie wolno, zna niektóre przedmioty, jeszcze troche i zacznie mówic i wiecej "kapować" więc mi sie odechciało uczyć Go!! Każdy przedmiot mu pokazuje i mówie jak sie nazywa... jak narazie to wszystko Antek nazywa "yyyy" albo "how how":-)
Buba bedziemy ogladac tvn, amm nadzieje ze puszcza to w weekend:tak:
 
"nie wolno" Jagoda też rozumie.
Tyle, że zaraz potem ryczy. Ale mówi się trudno.
 
BYlo BYlo o bobo migach :))))Widzialam BUBE i FRANKA (chyba go rozpoznalam :-D :-D )tylko dlaczego tak krotko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Buba dlaczego nam nie pomachalas hihihihihih zartuje
A Franio to byl ten z pileczka i co sobie ziewal? Mam ndzieje ze sie nie pomylilam :-)
Zamiast pokazywac nasza kolezanke to pokazywali ta z teleexpresu :zawstydzona/y:
Zamiast zaprosic jakas mamusie do studia co juz jest rutyniara w tym temacie to zaprosili ta co byla pierwszy raz :tak: :tak: :tak: :tak:
 
Też widziałam, ale nie jestem pewna, akurat coś robiłam i za późno spojrzałam na ekran, ale wydaje mi się że też widziałam Franka :-)
 
Buba- Franio to gwiazdor;-);-);-);-) Wyszedł ślicznie-Przystojniaczek:-) Pola jak oglądała to mówiła: oooooooooooooo:szok::szok::szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

A jeśli chodzi o panią która powiedziała, że jej syn ma 10 miesięcy i ona za każdym razem wie o co mu chodzi to powiem tyle, że jakoś nie było widać żeby się dobrze z nim bawiła (co nawet prowadzące program zauważyły) i to, że nie za bardzo potrafi się dogadać z dzieckiem ukryła pod deprecjonowaniem wartości języka migowego-nie ładnie:no::no::no::no::no:
Szkoda, że z godziny nagrywania zrobili parominutowy program zdominowany przez wypowiedzi mamy, nieprzekonanej do tych zajęć:-(
 
reklama
Tez ogladalismy, widzielismy i Franusia i Bube!!! Fotogeniczna rodzinka!! naprawde szkoda ze krótko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry