reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobomigi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziekuje kochane w imieniu Franciszka za wszystkie komplementy.W przypadku tak szacownych mlodych dam jakimi sa Viki i Pola nie mozna przejsc obojetnie.Staram sie by od malego zrozumial ze kobiety nalezy szanowac i wspierac i troszczyc sie o nie a nie okazywac swoja dominacje i miec roszczeniowy stosunek.Zobaczymy co za ziolko z niego wyrosnie???
Priscilla musi Ci sie udac.Zamkini oczy i powiedz"UDA MI SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" no i napewno sie uda.Trzymam kciuki.
 
reklama
Musze się pochwalić, że Julek nauczył się pokazywać, że chce jeść i nawet te sceptycznie nastawione do migania osoby z naszej rodziny widząc to zmieniają trochę zdanie.
Poza tym niestety nie uda mi się wybrać na bobomigi :( Planowałam jeździć na zajęcia z inną grupą,już wszystko ustawiałam pod te czwartki, ale oni zmienili sobie plan i mój pomysł wziął w łeb. A sobota jakoś do mnie nie przemawia. To dzień kiedy trzeba nadgonić w domu i po za tym nie chce mi się już jeździć do Wawy, bo 5 dni w tygodniu pokonuję 80 km dziennie.
No ale skoro dajemy radę sami z miganiem, to tylko trochę zabaw i kontaktów stracimy.
Życzę dużo zdrówka Viki a wszystkim też sukcesów z miganiem.
 
Magdalena Gratuluje sukcesow bobomigowych :-) a co do czwartkow to wlasnie za trzy tygodnie zaczynaja sie zajecia dla pierwszej grupy(czyli dla osob ktore sa poraz pierwszy lub dopiero co zaczely bobomiganie)Ja tez do czwartkow przyzwyczajona ale wlasnie za trzy tyg przenosza nas do drugiej grupy na poniedzialek.troche mi nie pasi ale coz,nie mama wyboru.....:-(
 
Magdalena już pisałam o tym wcześniej, ale jeszcze raz wklejam link do fajnej książki z polecenia z Bobomigów: są tam świetne przepisy na zabawy z dziećmi-takie przytulańce. W wiele z nich bawimy się na tych spotkaniach.

Przytulanki, czyli wierszyki na dzieci
 
Dziewczyny jak tam kolejny etap bobomigów temat cosik się oddalił a ja ciekawa jestem:yes:
 
My nadal migamy :tak: choc Franek coraz wiecej mowi i migane znaki zastepuje fonetycznymi np jesc-mniam mniam spac lu,lu ale za to bajeczki i pioseneczki migane sa grane codziennie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry