reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobomigi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U nas wstyd się przyznać temat przycichł. Niestety chyba dlatego, że tylko ja byłam na miganie napalona. Niania moim zdaniem migała tylko jak ja widziałam, mąż jeszcze gorzej i opadł mój zapał.
Poza tym moja wiedza na ten temat opierała się tylko na lekturze. Ale właśnie od kilku dni odświeżam wiedzę i chcę spróbować jeszcze raz.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

czy mogę liczyć na pomoc w znalezieniu ksiązki "Sign with your baby"?
Nasz Jaś za chwilę skończy 5 miesięcy, myślę, że niedługo rozpoczniemy naukę migania.
Pozdrowienia z Poznania!:-)
 
Dziewczyny (głównie z Warszawy), ruszają zajęcia dla dzieci.
Odezwały się do mnie te dziewczyny, które to prowadzą i są tam zajęcia dla dzieci powyżej roku: muzomigi, boboarty i muzoarty.
Jak któraś jest zainetresowana, to mogę zforwardować tego maila.
 
Ja jestem zainteresowana, bo rzucam szkołę i zostaję z małym w domu. Maila masz w kontaktach. Będę wdzięczna.
 
Ja juz chyba odpadam bo brak czasu mi doskwiera. Chetnie zapisalabym mala na muzomigi, ale oni chyba teraz zmienili lokalizacje, tak? Cos mi sie zdaje, ze mowily ze bedzie duzo dalej
 
Priscilla - nie wiem, czy daleko, bo nie orientuję się, gdzie mieszkasz ale tu jest wycinek listu:

"Na jesieni przenosimy się do nowego lokalu KOKO na Starą Sadybę na ul. Locci. Niestety nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty przeprowadzki, gdyż jest to zależne od tego, ile jeszcze niespodzianek czeka nas podczas remontu."

Ja się zapisałam na Muzomigi w sobotę na 11.30
 
Mieszkam na Mokotowie (rog zwirek i raclawickiej), do poprzedniego miejsca mialam 10minutek :-) a na sadybe to daaaaleko troszke
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry