reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobomigi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
AsiunFajnie ze tezbedziecie chodzic :-) szkoda ze w sobote.
Franek jest zapisany narazie na srode na 12 ale moze przeniesiemy cala grupe na poniedzalek na dodz.11 tak jak bylo do tej pory bo o 12 w srody mamy babykino....
A lokalizacja bedzie zmieniona za dwa miechy okolo...
 
reklama
No ja niestety pracuję od 8 do 16 więc w tygodniu do południa nie ma szans a po pracy nie dałabym rady przebić się przez korki:no::no::no:
 
tak,tak przebijanie sie przez korki w Wawie to masakra.A w sobotke szybciutko dojedziecie na mokotow to racja.
Ja jednak wole w tygodniu zajecia z malym bo weekendy czesto wyjezdzamy.
A w tygodniu moge gdyz mam taka prace ze sama decyduje kiedy mam byc a kiedy mam labe.
 
A ja juz nie wiem co robic. Chcialam dzieciaki zapisac na basen, ale muzomigi tez mnie kusza. (ale to dla Mai) Najlepiej na obie rzeczy ale jak narazie jestem po nieoczekiwanych wydatkach na samochod wiec trza pasa lekko zacisnac :tak:
 
Woloszki Ja tez sie splukalam ostatnio na fure(w warsztacie jak zobaczylam rachuneczek to :szok:) I dlatego ruszylam cztery litery i wzielam ten projekt po pucha w portfelinie.....a Robcio se smiga do Moskwy...:-(
Muzomigi miesiecznie 100 zeta a basen 300 zeta za 12 zajec czyli za 3 miechy.
W koko sa jeszcze arty lepienie z gliny,rysowanie itp i ja na to Franka zapisalam.
 
To nie ten watek ale nic mi nie mow, ja zawiozlam swoje autko tylko zeby mi zamontowali nowa pompe paliwowa. No i sie skonczylo na nowym baku, nowej pompie ktora sie spalila w miedzyczasie i nowym calym tlumiku. Koszmar. Cwianiaki w warsztacie chcieli mnie zrobic w bambuko bo nie bylo szefa(na urlopie, ktory jest moim kolega z LO) i wszystko mi zamontowali mowiac ze musze jeszcze wymienic wtrysk paliwa bo jest zapchany. No ale jak tam zajechalam z mama to sie okazalo ze wtrysk jest dobry tylko ta pompa sie spalila na gwarancji. No wiec chcieli mnie naciagnac. :no::no:
Ta ty mozesz zarobic, a jak zaczelam szukac czego na pol etatu ale szkoda gadac. Popierwsze nic nie ma, a po drugie Maja odwala ostatnio takie numery ze tylko ja moge ja klasc do lozka i ja karmic :wściekła/y:

A co do lepienia gliny to fajna sprawa, ale znajac Maje brzydzila by sie :-):-)
 
W mutlikinie sa organizowane seanse dla rodzicow z dziecmi - jest sciszony dzwiek, troszke widniej niz normalnie, przewijaki itp
 
reklama
Magdalena co srode w multikinie o 12:00 saseanse dla mam z dzieciaczkami.leca same nowosci.Niemowlaki sobie spia albo gugaja A starsze dzieci maja plac zabaw w postaci schodkow i foteli.Rewelka!!Sa pampersy itp.
Dzieci do roku za friko od roku placa dyszke.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry