reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobomigi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Magdalena co srode w multikinie o 12:00 saseanse dla mam z dzieciaczkami.leca same nowosci.
Dzięki za info muszę spróbować jak się Julek zachowa. My nie mamy tv i on nawet bajek nie ogląda, więc nie wiem jak zareaguje na jakiś film dla mamy w kinie.
W szpitalu bajki w tv go nie ruszały i jak popatrzył to tylko kilka sekund. Ale pewnie z wiekiem mu się odmieni (stety/niestety)
 
reklama
Magdalena Alez tu nie chodzi o to by dzieci film ogladaly bo to filmy dla mamusiek tylko o fakt integracji z rowiesnikami.Toze maluchy sie bawia i prawia wszystko im wolno biorac pod uwage ze sa w kinie a to mamy maja chwile relaksu aby obejrzec sobie film i poplotkowac ;-)
Zycze udanego debiutu :tak:
 
No ja się trochę źle wyraziła, bo że film dla mamuś to wiem. Po prostu zastanawiam się jaka będzie reakcja Julka:
a) będzie się bawił nie zwracając uwagi na nic
b) zacznie z zaciekawieniem oglądać co to też za cudo z tymi zmieniającymi się obrazkami :-D
 
Ja tez sie zastanawiam nad tym jakby sie zachowala Maja. Ona ma stycznosc z tv i czasami z Maksiem oglada dobranocke,a raczej patrzy dopoki gra jakas melodia to sie buja i kolysze, ale pozniej ja nie interesuje.
Balabym sie ze bede musiala ja pilnowac zeby sobie krzywdy nie zrobila i z tego filmu nic bym nie wiedziala :-)
 
Już się napaliłam, ale teraz ma lecieć "Twarda sztuka" i mnie jakoś nie kręci. Może za tydzień spróbuję.
A w jakiś innych kinach tez jest coś takiego? Bo dla mnie multikino strasznie daleko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry