reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian Gdańsk

reklama
Przeszłam w Bocianie w Gdańsku procedurę IVF. Bardzo polecam. Moja pani doktor jest świetna. Bardzo profesionalna. Nie naciąga na niepotrzebne badania i dodatkowe procedury. To, co zaleca potrafi uzasadnić udowodnioną skutecznością.
 
A czy ona zawsze była? Czy prowadziła od początku do końca w sensie stymulacja transfery wizyty tylko ona? Czy lekarze się zmieniali? Wiesz czy mają doświadczonych embriologow? I dobry sprzęt w laboratorium?
 
A czy ona zawsze była? Czy prowadziła od początku do końca w sensie stymulacja transfery wizyty tylko ona? Czy lekarze się zmieniali? Wiesz czy mają doświadczonych embriologow? I dobry sprzęt w laboratorium?
Korzystaliśmy z komórki dawczyni więc nie miałam stymulacji czy punkcji ale na każdej wizycie i transferze była ta sama lekarka. Dostałam jej prywatny numer telefonu i kilka razy korzystałam z pilnej porady. Za każdym razem odpisywała na sms w ciągu max kilkunastu minut.
Co do embriologów to u nas wynik hodowli zarodków jest ekstra. Wyhodowano 5 blastocyst, 3 wysokiej klasy. Pierwszy transfer udany jak na razie. Jestem w 7 tc :)
 
Ja polecam klinikę Bocian w Gdańsku , jest to nowa klinika. Trafiłam do nich w grudniu rok temu , nie było jeszcze tylu lekarzy , więc od początku prowadził mnie doktor Adamczyk i dobrze wspominam te wizyty , on też poprowadził moja stymulację z której miałam 5 zarodków. Embriolodzy - także super kontakt , odpowiadają na każde nawet najgłupsze można by się wydawać pytanie 🤭 , następnie trafiłam w opiekę do Doktor Gostkowskiej , i jest to niesamowita lekarka - byłam pełna obaw , bo nowa . Ale no przecudowna kobieta , bardzo zaangażowana , i przede wszystkim w stałym kontakcie z pacjentem , w ciemno polecam ją każdemu 🤗.
 
Korzystaliśmy z komórki dawczyni więc nie miałam stymulacji czy punkcji ale na każdej wizycie i transferze była ta sama lekarka. Dostałam jej prywatny numer telefonu i kilka razy korzystałam z pilnej porady. Za każdym razem odpisywała na sms w ciągu max kilkunastu minut.
Co do embriologów to u nas wynik hodowli zarodków jest ekstra. Wyhodowano 5 blastocyst, 3 wysokiej klasy. Pierwszy transfer udany jak na razie. Jestem w 7 tc :)
Zaplodnili 6 komórek i aż 5 blastocyst?
 
Ja jestem przypadkiem beznadziejnym. Zakończyłam 2 procedury w Gamecie i generalnie nie mam uwag, dobrze się tam czulam, ale chyba już lekarz nie ma na nas pomysłu. Wcześniej 2 nieudane procedury w innej klinice. Z każdej stymulacji miałam ok 5-6 komórek i 2-5 blastocyst. Zapisałam się do dr Adamczyka. Zależy mi na lekarzu doświadczonym i żeby jednak było jak najwięcej zarodków. Mam problem z zagnieżdżeniem. To taka ostatnia szansa i zależy mi żeby wszystko było na wysokim poziomie 😀 invicte i invimed odrzucam...
 
reklama
Cześć. Możecie się podzielić jak wyglądały Wasze wizyty. My czujemy zażenowanie. Badanie ginekologiczne na pierwszej wizycie miałam przeprowadzone w obecności męża. Wybrałam lekarza prowadzącego, a każde badenie wykonywał mi inny lekarz. Hsg było bardzo bolesne, nikt mnie o tym nie uprzedził i nikt nie zaproponował znieczulenia. Miałam obfite krwawienie po badaniu. Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami. 🙏
 
reklama
Do góry