reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

reklama
Wiadomosc od Patika:

"Jakies newsy? Kogos bocian dzis odwiedzil? Zosia caly dzionek przy mnie :) ssie jak szalona, ale spi niespokojnie i co chwile kwili. Mnie spadla hemoglobina do 8 i dostaje zastrzyki z zelazem, wiec nie wiem kiedy wyjdziemy :( Pozdrawiam cieplo Marcoweczki- buziaki"
 
Od PATIK
"gratulacje dla buziaczka :) super ze juz w domku z Szymonkiem! Ale szybko :) Zosia zdrowa mogłaby dzisiaj wyjść ale z powodu mojego ubytku krwi nie chcą mnie puścić :( jutro znowu bedą pobierać krew do badań i jeśli nie będzie tendencji spadkowej to może wyjdę.walczę z łatwych.buziaki dla Was Marcoweczki! Za nierozpakowane trzymam kciuki "
 
Ewe 1985
Emilka ma3740g i 55cm urodzona przez cc11,03,11 o godz 12,40
020.jpg
 
reklama
od cliffordzika:

Melduję sie na patologii ciąży. wczoraj w nocy odeszły mi tzw wody rzekome a nie te główne, zrobili mi lewatywę, skurcze takie sobie w zasadzie bez bóli, rozwarcie dalej 2cm i leżę czekając na to co dalej zadecydują po wizycie. Pozdrawiam was wszystkie i będę się odzywać!
 
Do góry