reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

Od EWI

dzisiaj o2.10 urodziła sie Hania poród siłami natury 58cm waga 4550g
0_0.jpg
Bóle dostała po23 a po 2mała już była mąż dzielnie jej cały czas towarzyszył i przeciął pępowine Ewi pisze że jest przeszczęśliwa i że to najpiękniejszy prezent jaki dostała od życia:)
 
reklama
od rudej z wczoraj 23;15

hej.Max ( decyzja taty) pojawił sie o 18:57 wazy 3630 dostał 9pk po min 10pk owiniety 4 razy pępowiną!! wszystko z nim ok (cud?) poród niecałe 2h zemna troche gorzej cewnik ,kroplówka antybiotyk, ale teraz sytuacja opanowana Pozdrawiam
 
Nie wiem czy mnie pamiętacie bo nie udzielałam się ze 100 lat!
Wpadłam się pochwalić:

3 marca 2011 o godzinie 8:09 na świat przyszła Zuza 3200g, 52 cm,
a tuż po niej, o godzinie 8:10 - Juleczka 2500g, 50 cm.

Teraz poznajemy się nawzajem, miłość rośnie z każdą chwilą.

A my, świeżo upieczeni rodzice, kolekcjonujemy te momenty, kiedy ściska nas w żołądku ze szczęścia! :)
 
od Cliffordzika:

My z Wikusiem jeszcze w szpitalu ale w poniedziałek do domku jeśli malutki nie będzie miał ostrzejszej żółtaczki. Czujemy się już dużo lepiej, choć brzucho daje mi o sobie znać ale trzeba być silną bo Misiu ciągle ze mną. Kocham go nad życie!! Pozdrawiamy wszystkie bb ciotki :-) i niebawem się odezwiemy.
 
od Ewi

Cześć, darła sie cała noc i wisiała na cyckujak tylko jej zabrałam to był ryk sutki mi pogryzła do krwi ogólnie jestem wymęczona. Mała całą głowke ma spuchniętą po porodzie a ja mam cała całą twarz i klatke w wybroczynach bo lekarz sie pomylił warząc o jedyne 1200g taka akcja była na porodówce że salowa mi sie kładła na brzuch a położna na siłe ciągneła małą bo mogła sie udusić. Wszyscy mówią że powinnam mieć cci że to było bardzo duże ryzyko na szczęście wszystko dobrze sie skończyło a Rafał jest bardzo szczęśliwy.
 
reklama
Do góry