reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

Jakub, ur. 02.03.2011 o godz. 18:05, przez cc. Waga: 3010, wzrost: 56 cm. 10 pkt w skali Apgar. 333.jpg
 
reklama
Od Ewi
Mała ma żółtaczke i musimy dłużej zostać w szpitalu cyce mam jak arbuzy przez nacięcie chodze jak stara baba i marze o swoim łóżku. Pozdrów dziewczyny !!!! I pytała kto sie rozpakował?

odpisałam jej że ma nie narzekać bo takie są uroki macierzyństwa wieć odp

oj musze troche ponarzekać niedługo i Ty bedziesz ogólnie nudno tu strasznie i jak mała śpi to zostaje mi tylko patrzenie na nią....
widze że coraz mniejsza kolejka oczekujących

0_1.jpgprzysłała mi jeszcze jedno ale coś wejść niechce musicie mi uwierzyć na słowo że mała jest śliczna
 
od Lokaty:
''Witam Was wszystkie:) Wczoraj 4h na porodówce, za małe rozwarcie,wody zachowane. Przenieśli mnie na patologie.A jutro z rana oksy i show must go on.Pozdrawiam.Lokata''
 
Mam dobre wiadomości od Lokaty

''Malwina przyszła na świat sn po 12h walki,26 marca o 23.40.
Waga 3650,wzrost 56,10pkt Apgar.Jest śliczna! I gdyby nie Maz nie wiem czy dałabym rade.''

I jeszcze nasza dzielna Lokata przesyła Wam wszystkim pozdrowienia
 
reklama
Do góry